LG 42LM765S Alalım mı?

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Baskasina tavsiyede bulunurken durum kolaymis ama kendinden birine alinca sanki insanin akli duruyor :)

Kardesim kendi evine cikiyor. Televizyon isini bana yukledi. LM765S' i yeni fark ettim. Siteden baktigim kadari ile yok yok bu tv' de..
copy-large01.jpg

Fiyati 2.000 TL.. Ozelliklerine buradan bakilabilinir..

Baska marka- model onerebilir misiniz? Ya da yakinda yeni modeller gelecek diye nasil olsa bunlar ucuzlayacak.. Beklesek mi?

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
760S ile arasındaki farkı merak ettim.

Bu arada yazı içeriğinde 675S yazmışsın. :)

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şimdi baktımda tv ye hakkaten bayağı bi özelliği varmış.ben bekleme derim bu teknolojinin sonu yok yeni ürün gelincede bunu değilde onumu alsam dersin sürer gider :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Görünen tek farkı Smart Share PLUS

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
dün teknosaya gittim adamlar samsungta samsung lg alma pişman olursun samsung al diyolar anlayamadım abi yaa

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
dün teknosaya gittim adamlar samsungta samsung lg alma pişman olursun samsung al diyolar anlayamadım abi yaa

Teknosadakilerin böyle bir tutumları var nedenini anlamak zor. Benimde başıma geldi faceye yazmıştım bunu

l1gzm.png

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Teknosadakilerin böyle bir tutumları var nedenini anlamak zor. Benimde başıma geldi faceye yazmıştım bunu

l1gzm.png

samsungtan dahamı çok prim alıyolar kırklarelinde teknosada çalışan bi arkadaşım var arayıp sorucam

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
samsungtan dahamı çok prim alıyolar kırklarelinde teknosada çalışan bi arkadaşım var arayıp sorucam

Sor bakalım belkide prim olayı olabilir bende htc one x m, sormuştum Nexus 4 mü ne note 2 çıkardı hemen note 2 verelim.Fena ayar olmuştum o akşam elemana

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sor bakalım belkide prim olayı olabilir bende htc one x m, sormuştum Nexus 4 mü ne note 2 çıkardı hemen note 2 verelim.Fena ayar olmuştum o akşam elemana

sorduktan sonra yine burda bilgisini veririm olmassa protesto eylem falan bişeyler yaparız :D

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

l1gzm.png

Ben profilodaki teknosada aldım. Bana ise LG almam yonünde ve en çok sattıkları model olduğu yönünde konuşup durdular. Muhtemelen stoklarını eritmeye yönelik mağazadan mağazaya değişiyor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

42" TV için 2000TL bence çok para.

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben al derım bizimkiler de almış güzel yanı memnunuz bi internet hızı yavaş netten film felan açmak istersen sıkıntı oluyor. bide bende one x var internet üzerinden baglantı yapıp oynatıcı görevi yaptırıyorum bu özelliğini sevdim alırsan memnun kalırsın :D

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0

evet bende karşılatım hatta başka bi ürünü soruyosun sadece bakabilirmiyim varmı yada fiyatı gibisinden bi soru soruyosun adama fikir sormuyosun ama adamlar lafı biyerden bağlayıp benim şahsi fikrimi sorarsan samsung al diyoo.sormadım evladım sormadımmm

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gecen tekonsaya gırdım telefondan teknosaya ait internete bagalndım tv lere bıtane vıdeo attıım calışanlar şaşırdı noluyoruz felan tv kapatıp tekrar actılar la çalışanlar ne kadar cahil tekonolajik ortamda tekonolojidenn uzak olmak bu olsa gerek :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Ben profilodaki teknosada aldım. Bana ise LG almam yonünde ve en çok sattıkları model olduğu yönünde konuşup durdular. Muhtemelen stoklarını eritmeye yönelik mağazadan mağazaya değişiyor :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

42" TV için 2000TL bence çok para.

Bir kaç kişiden daha duydum bunu prim vs varsada onun için yapıyorlarsa hoş değil stok olayı da olabilir tabi ama bu şekilde davranmaları insanın tilt ediyor. alacağın varsa da almıyorsun.

Neyse [MENTION=158637]angel75[/MENTION] in konusunu yeteri kadar dağıttım sanırım konuya dönecek olursak lg42lm765s güzel tv alınabilir hatta kampanyadan falan alınırsa tadından yenmez :)

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten bu kampanyalar süper oluyor hemen 4 5 tane alalm :D

Son mesajlar