Lg 42lm640s

Bu konuyu okuyanlar

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben lg televizyon alacağım bu modelde karar kıldım 1700 tl verebilirim en fazla ve ne yazıkkı kredi kartı vs. kullanmıyorum alabileceğim resmi garantili güvenli bir yer söyleyebilir misiniz?
http://www.istanbulbilisim.com.tr/l...iyatlari-taksit-avantajlari-servis,33744.html
burası güvenli mi acaba birde bir sorum olacaktı bildiğiniz gibi ürünü lgden kişiler gelip kuracak ama kargoyla bize geldiği için kargo televizyona hasar verse biz bunun farkında olmuyacaz açılmadığı sürece diyelimki kırılmış o zaman napılır?

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler mcj den alıcam bende hem onun yanında akıllı kumandasını alabilirim

birşey sormask istiyorum çoğu kablosuz klavye ve mause uyuyor değil mi?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201

Bu gün yeni akıllı kumandayı TepeNatulus teki Teknosada denedim güzeldi. Kablosuz klavye maus için net bir şey söyleyemem ama uyar diye düşünüyorum.

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akıllı kumandayı deneme fırsatım hıç olmadı eğer bi gün olursa klavye maus veya akıllı kumandadan birini seçeceğim

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18

oncelikle hayirli olsun arkadasim..

evet bu modellere cogu klavye ve mouse uyuyor..

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende var aynısı akıllı kumandaya gerek yok bence ya akıllı telefonuna lgnin kumanda programını yüklersin yada kablosuz mause ile kullan ben ikisinide kullanıyorum

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bak o kumanda uygulamasını da unutmuşum iyi mi :)

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende bu tv düşünüyorum. Bu sayfadaki yazılan MCJ nasıl bir sitedir. Ayrıca ürün garantisi LG Türkiye'midir? Bununla ilgili olarak bilgisi olan var mı?

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hayırlı olsun bence pratiklik ve estetiklik bakımından akıllı kumandayı tercih etmen daha iyi olur

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Siteyi aradım ürün LG Türkiye garantiliymiş. Sanırım alacağım tarihi önce çekeceğim.

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siparişini dün verdim kapıda ödeme ile en 7 gün içinde diyor sizce ürün ne zaman elime ulaşır (istanbul-uşak arası 1 günde teslim ediliyor ve lg türkiye garantili)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
7 gün deseler de bence o yasal zorunluluktan dolayıdır o kadar sürmez 3 bilemedin 4 gün içerisinde kargo duruma göre size ulaşır diye düşünüyorum

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten ürün sipariş edildigi zaman bilgilere girdiğimiz zaman ürünün durumuna bakabiliyoruz peki bir şey sormak istiyorum lgden gelecekler denizliden gelicek gelenlere herhangi bir ücret edemiyecez değil mi?

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
zaten ürün sipariş edildigi zaman bilgilere girdiğimiz zaman ürünün durumuna bakabiliyoruz peki bir şey sormak istiyorum lgden gelecekler denizliden gelicek gelenlere herhangi bir ücret edemiyecez değil mi?

Lg Türkiye garantili hiçbir ürüne kurulum ücreti ödenmiyor arkadaşım

accaip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı model ürünü bimeksten ocak ayında aldım.
LG 42LM640S + 1 yıl dijiturk (giriş ve bir keyif paketi) + 5yıllık garanti yaptırdım.
2.111,00tl ye geldi. liste fiyatı 1800 civarıydı.
ayrıca 178,00tl alışveriş çeki verdiler. bu modelde akıllı kumanda olmadığı için kablosuz klavye (logitech k400) + hdmi kablosu ve güç kablosu aldım hediye çekiyle.
gelelim tv ye bence bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi tv. yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve oldukca memnunum.
güncelleme sıkıntısı yok.
bu modelin gülcelleme dosyasını bulamazsanız. 660s in güncelleme dosyasını tv gelince kurun.
sonrasında tüm güncellemeleri kendi buluyor zaten.
tv nin bence tek handikapı youtube uygulamasında kablosuz klavye çalışmıyor. burda direk akıllı kumanda gerekiyor. gerçi tv kumandası ie komut verebiliyorsunuz ama harfleri tek tek seçmek çok zahmetli oluyor.

aklınıza takılan birşeyler varsa yardımcı olmaya çalışırım ürünle ilgili.

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar teknolojikurdu.com diye bir site var. bu site güvenlimidir hiç alışveriş yapan var mı?

accaip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teknolojikurdunu bilmiyorum ancak bulunduğunuz il de metro market varsa bakında derim geçen hafta bu model 1.599tl 12 ay taksit imkanı ile vardı.

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
inçlik modelini almayı düşünüyorumda ötekini iptal ettim kapıda ödemeyle almak istiyorum fakat adamlar ilk önce %20 sini ödemen lazım diyorlar

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tv mi aldım 47lm640s
akıllı telefonumu bağlamaya çalııyorum bir türlü bağlayamadım tvde bağlantı gözüküyor fakat telefonda televizyon gözükmüyor

Son mesajlar