LG 32LB652V almayı düşünüyorum..

Bu konuyu okuyanlar

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bahsettiğim modeli hepsiburada.com'dan alacağım 1.199 TL bu fiyata benim bulduğum en iyi televizyon bu. Televizyon hakkında bilgisi olan veya başka bir tv önerebilecek var mı? (Maximum 1.200 TL)

Ozelliği : 500 hz, 3D, Full HD, Smart, 3 hdmi, 3 usb, 2 3D gözlük hediyeli..

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Bu televizyonun 32LB582V modelini aldım 2 ay önce kadar.
Bu model benimkinin 3D versiyonlu olanı.
Kesinlikle almanı öneririm, gerek ses, gerek görüntü, gerek harici hdd'den film oynatımı, gerek estetik duruşu..vs her şeyiyle fiyatının hakkını veren bir cihaz.

Sadece şunu söyleyebilirim eğer dahili uydu alıcısını kullanacaksan (ki ben kullanıyorum), diğer harici uydu alıcılarına nazaran kanal geçişleri 1 tık daha yavaş, o da en fazla 1-2 sn fark eder, şahsen benim için hiç sorun olmadı bu.

Aslında ben de zamanında alırken bu senin modeli alacaktım ama o zaman aralarında ciddi fiyat farkı vardı, bakıyorum şimdi indirime girmiş, hiç kaçırma al derim.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yorumun için gerçekten çok teşekkürler, böyle sağlam yorum yapılsa keşke hep :) hdd okuma hızı sağlam olsun benim için yeterli, ayrıca smart modda gezinme hızı falan nasıl?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Rica ederim.
1 TB Samsung Hdd ile kullanıyorum ortalama haftada 5-6 adet dizi-film indirir izlerim, hiç ama hiç sorun yaşamadım.
Smart Modunu çok kullanmıyorum, arada bi açıp facebookta geziniyorum sadece. Pc varken Smart modu pek ihtiyaç olmuyor açıkçası. :) Wifi'ye çok hızlı bir şekilde bağlanıyor ve bütün güncellemelerini Wifi üzerinden yapıyor.

Benim en çok hoşuma giden tarafı Hd kanalda herhangi bir spor müsabakası izlerken istersen tek tuşla otomatik olarak tv'yi spor moduna alabiliyorsun, o zaman ses ve görüntü içeriğe göre çok daha kaliteli hale geliyor.

Alırken sadece ; şimdiye kadar tv'lerde siyah rengine alışık olan bir millet olduğumuz için gri renginden dolayı şüpheye düşmüştüm, cihaz kutudan çıktığı anda o şüphem kayboldu ve iyi ki bu rengi tercih etmişim dedim. :)

Senin şuna karar vermen lazım öncelikle ; 32" doğru tercih mi ? Eğer ki bundan eminsen bu cihazdan çok memnun olacağına eminim. Büyük salonlarda 32" ufak kalabilir, ben şahsen kendi çalışma odam için aldım.

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Web tarayıcı samsunglardan farklı olarak flash desteklemiyor.
Dahili uydu alıcısının biss desteği yok (sadece vestelde var sanırım).Kanal sıralaması uğraştırıyor. Kanal silme yok, atlatma var. Kanal düzenleme küçük bir sorun düzeltilirse usb ile pc'de kolayca yapılabilir.

Görüntü olarak samsung 32" ile yan yana izleyip aldım televizyonu. Renkleri daha iyi olduğu için tercih ettim, memnunum.

Diğer şeylerden arkadaş bahsetmiş zaten. Aklına takılan olursa yardımcı olmaya çalışırım.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
@SiLGEC [MENTION=63117]friendly[/MENTION] çok teşekkür ederim ikinize de :)
Zaten 42" LG kullanmaktayız çok memnunum fakat 2 yıl önce aldık 600 hz tam bir canavar diyebilirim. D-Smart HD Plus uydu alıcısı kullandığımız için dahili uydu alıcısına ihtiyaç duymadık ve Smart TV'ler o zaman yeni yeni geliştiği ve pek de ihtiyacımız olmadığı için tercih etmedik. LG'nin görüntü kalitesinden ben de çok memnunum ki yine LG tercih ettim. Merakımı giderdiğiniz için çok teşekkür ediyorum, siparişi verdim :)

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Hayırlı olsun şimdiden, güle güle keyifle kullanın.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] Teşekkürler.. :)