LG 32" tvlerin en iyisi hangisidir?

Bu konuyu okuyanlar

ayca1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg mağazasına gittim, 32LA660S in en iyisi olduğunu söyledir, orada 3 model vardı 32 inç olan, ama LG nin sitesinde 32LM660S diye bir model vardı ve diğer modelle karşılaştırma yaptığımda çoğu özellik daha iyiydi. Hem hangisinin daha iyi olduğunu sorucam hem de birkaç sorum daha olcak lg hakkında,

1. Bir televizyonda titreşimsiz diyor, başka televizyonda fpr diyor, acaba ikisi tam olarak aynı anlamda mı, yoksa fpr yazmıyorsa fpr değil midir?

2. LG uygulamaları/app leri satınalınan bölüm sürekli kendini yenileyen, güngeçtikçe yeni uygulamalar eklenen bir dükkan mıdır?

3. 32LA660S modelin skype yok, diğerinde var gözüküyor.. Skype olmasa da alınma şansı yok mu sonuçta Uygulama dükkanından alınması gerekmiyor mu zaten, yoksa bu modelde yükleme kullanma imkanı mı yok demek oluyor?

ayca1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4. Bu 32LA660S modelinde internete girdiğimizde aynı zamanda küçük bir ekran olarak izlediğimiz kanalı da görebiliyor muyuz? Dİğer modelde var sanırım

ayca1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık cevaba gerek kalmadı, aldım televizyonu 32LA660S.. Zaten diğer modelin 2013 versiyonuymuş, skype var, internet tarayıcının yanında isterseniz küçük bir ekran olarak tv yi de görebiliyorsunuz, ama uygulama hafızası 1.5gb diyo o özellik hoşuma gitmedi onun dışında beğendim, 3d gözlükleri taktığınızda gözünüzde değişik bir etki olmuyor, diğer markalarda gözlüğü takınca hemen gözüme ağırlık geliyordu..

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hayırlı olsun başkan.
Kaça aldın ?
Bilgisayara bağlayabiliyorsan bağlasana bakalım nasıl görüntü veriyor.

ayca1989

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tşk, 1499 a aldm Lg den, hd kablosuyla bağla bilgisayara dedi de benim kasada hd kablo takılabilcek bi yer bulamadım :D vga falan onla bağlamak gerek heralde onla da uğraşamadım

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG 32" tvlerde hepsi iyi bence zaten LG genel olarak görüntü kalitesi en iyi led TV ben çok beğeniyorum ve çok kullanışlı hemde sağlam