Lfs Şahin Yaması indir | Kurulum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben lfs özelliklere girince hedef bul çıkmıyo ne yapmam gerekiyo yardım edermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yamanın hepsını aynı yere attım ama araba yok nerden bulcam arabayı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyelr ben arabaya odifiye çekecem tofaşa nasıl yapabilirim ilk yere nasıl atabilirim sölermisiniz arkadaşlar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya BeyLer Yardm Edin :( Yamayı YapTm 0yuna GirinCe Şahini Almak İçin Napacam LüTFen Yardm /:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vürüslü diye açmıyor bende 06 sını indirdim ama olmuyor bi el atınız !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun gerçekten süper ama demo kulanıyorum. full sürüm paralı olduğundan... bu yamayı indrdim full sürüme gerek yok beğendim oynamaya değer herkese önerim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Veh VE DDS Dosyalarını Tamamladıktan Sonra oyuna girin Ve XR Gt ARabasını SEçin Ve SAhin Düşüyor (iyi Oyunlar)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım su beyaz yeıl bantlı arabayıda koysaduızya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lfs yi daha önce oynamıştım çok eğlenceli bir oyun şimdi indirdim ama arabaları sevmeyince araştırıp burdan indirdim kim yaptıysa ellerine sağlık keşke bu oyunun dağ yolu orman yolu gibi yamaları da olsa çok iyi olurdu:4:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sen Bulamamışsındır Yoksa Ki VAr Ben Durmadan Araba Atıyorum :D :rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben windows 7 kullanıyorum. lfs simgesine sağ tıklayıp özellikler diyorum ama dosya konumu aç diye bişi yazmıyor nasıl yapmalıyım