Haber Levent Gültekin:Iktidar seçim gecesi bir çılgınlık yapabilir?

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Merkez Sağ siyasetten gelme. Daha önce yeni şafak gazetesi genel müdürlüğü görevinde bulunmuş daha sonra gerçek hayat adı altında bir dergi çıkartmış şimdiler de diken adında bağımsız bir internet gazetesinde yazarlık yapan ve benimde büyük bir saygı ile takip ettiğim ender insanlardan. Kendisi Recep Tayyip erdoğan Erdoğanın "dava" arkadaşlarından.. Eski refah partili ve muazzam bir insan. Bu düşüncesi beni biraz düşündürdü sizlerin fikrini almak istedim..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Tek bildiği sabah akşam Erdoğan'a sallamak olan birisi :)

Körlemesine aşırı muhalif olmasa kimsenin itibar etmeyeceği birisi. Halk TV'nin kadrolu muhalifi kendisi. Olaylasa sadece körlemesine muhalif çizgizde bakan ve çoğu kişinin sevmediği hatta CHP'li isimlerin bile beğenmediği birisi.

Ayrıca nereden Erdoğan'ın dava arkadaşıymış ! ( Dava arkadaşı olduğu isim belli )

hqdefault.jpg

Not: Muhalefet işi gücü bıraktı piyasaya korku ve endişe pompalamaya başladı. Yok Kemal Kılıçdaroğlu çıkıyor siyasi cinayetler olabilir diyor. Kaynak ney ! Kaynak yok.

Diğeri çıkıyor Erdoğan seçimi kaybederse iktidarı bırakmayacak diyor. Diğeri çıkıyor iç savaş çıkaracak diyor öbürü çıkıyor ülkeden kaçacak diyor öbürü çıkıyor iktidarı bırakmamak için Yunanistan ile savaş çıkaracak diyor. Her zaman ki SIĞ muhalif söylemler... Kaynak hep belli ama şimdi söylemeyim şurada ne olduğunu herkes biliyor.

Seçimi kaybettiktten sonra bırakmayıp ne yapacak ! Muhalefet önce seçimi kazansın sonrası kolay... Hatta önce 7 parti uzlaşsın Cumhurbaşkanı adayını belirlesinde seçimi kazansında bırakmayıp ne yapacak !

Not2: Daha konuşmanın başında yanlış bilgi veriyor TÜGVA'nın süresi dolma diye bir şey yok mahkeme kararı diye bir şey de yok. Hepsi yanlış bilgi...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Ozkan Hocam biz bunları biliyoruz ama..

Sonra bu var birde insan psikolojisi bu. Sokakta biri senden onu ver bunu ver iste saat telefon vs dese vermezsem ne olacak ya!? Hayırdır demez mısınız?

E birde üstüne elestirenin ümüğüne çökülüyor.
Gelecek partisi gen baş yar. Mesela silahlı saldırıya uğruyor
Levent Gültekin 'in kendisine 'de Darp girişimleri oldu..
Kemal kılıçdaroğlu taşlandı şehit cenazesinde beyefendi e diyo millette gaz sıkışması var tabi diyo
Meral Akşener yuhalandı cıktı ne dedi misal dur bu daha iyi günleriniz şu bu
Demiyor ki lütfen burası bir hukuk devletidir. Bu çirkin saldırıyı kınıyorum. Vs vs
E sen hala su ortamda yangına körükle giden bu iktidara nasil toz pembe bakıyorsan ve diyorsan ki gitmeyip ne yapacak ben diyecek birşey bulamiyorum hocam sana..

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ozkan Hocam biz bunları biliyoruz ama..

Sonra bu var birde insan psikolojisi bu. Sokakta biri senden onu ver bunu ver iste saat telefon vs dese vermezsem ne olacak ya!? Hayırdır demez mısınız?

E birde üstüne elestirenin ümüğüne çökülüyor.
Gelecek partisi gen baş yar. Mesela silahlı saldırıya uğruyor
Levent Gültekin 'in kendisine 'de Darp girişimleri oldu..
Kemal kılıçdaroğlu taşlandı şehit cenazesinde beyefendi e diyo millette gaz sıkışması var tabi diyo
Meral Akşener yuhalandı cıktı ne dedi misal dur bu daha iyi günleriniz şu bu
Demiyor ki lütfen burası bir hukuk devletidir. Bu çirkin saldırıyı kınıyorum. Vs vs
E sen hala su ortamda yangına körükle giden bu iktidara nasil toz pembe bakıyorsan ve diyorsan ki gitmeyip ne yapacak ben diyecek birşey bulamiyorum hocam sana..

Bu Ozan Erdem kimdir ilk defa gördüm. AKP içinde görevi yetkisi nedir ! ( Dıdısının dıdısı Manisa İl başkan yardımcısıymış bir görevi yok yetkisi yok. )
Ayrıca o saçma sapan konuşması sonrası istifasını almışlar. ( 15 Temmuz sonrası aklı sıra saçmalamış.)

2. attığın videoda ne var ! 400 vekil istiyor anayasa değiştirmek için.

Hayır zaten mesele muhalefetin korku iklimi yaymaya çalışması. Gelecek partisi başkan yardımcısına silahlı saldırı oluyorsa AKP'mi yapıyor demek oluyor hemen. CHP alenen hükümet cinayet işleyecek demeye getiriyor. Saçmalıyor resmen.
O dediğin olayı yapanlar anında yakalandı ve içeri atıldı. Faili meçhul flan yok.

Kemal Kılıçdaroğlunun cenazede saldırıya uğraması tamamen kendi SIĞ muhalif söylemleri yüzünden :( CHP'li isimler o yüzden doğru dürüst şehit cenazesine gidemiyor veya gönderdikleri çelekler parçalanıyor. Sen çıkıp YPG - PYD terör örgütü değil dersen Suriye'de ne işimiz var dersen Türk askeri Katara satılmış dersen HDP ile iş tutarsan halkta gaz oluyor tabii ki. Keşke herkes sağ duyulu olsa ama şehit yakını olunca insan tutuamıyor kendisini.

Meral Akşener'in Erdoğan'ı İsrail'in lideri Netenyahu 'ya benzetip bir gün sonra AKP'nin kalesi ve Erdoğan'ın memekletine gitmesi yüzde 98 oy aldığı yere gitmesi normal mi sence ! Üstüne orada millet sadece protesto ediyordu kendince. Erzurumdan getirdikleri iyi partililer vatandaşı dövünce yöneticiler vatandaşa saldırınca ortalık kızıştı iyice. Erdoğan'da Cumhurbaşkanına hakaret ederseniz olacağı bu gibisinden konuştu.

Muhalefet hep aynı taktiği uyguluyor çünkü. Geçmişe dönük bakalım Kemal Kılıçdaroğlu Samanyolun'da çıkıyor Erdoğan kaçacak diyor. Daha yıl 2013 söylemlere bak kaçacak onu yargılayacaz flan. Veya Erdoğan koltuğu bırakmamak için Suriye'ye girebilir diyor :( Şeriat gelecek İran olacaz yasaklar geliyor flan sürekli bir korku iklimi pompalanıyor. Tam SIĞ muhalefet...

15 Temmuz öncesi çıkıyor siyasi cinayetler olacak diyor. Şimdi gene çıkıyor aynı şeyi söylüyor. Veya çıkıyor Türkiye Güvenilir ülke değil yatırım yapmayın diye. Böyle muhalefet mi olur. Ülkesini devletini milletini kötüleyen karamsar kötümser muhalefet hem kötü hep yanlış deniyor sürekli aynı şeyler söyleniyor. Çözüm yok alternatif yok umut vermek yok ışık olmak yok körlemesine muhalefet hükümet ne yapsın ! Veya çıkıyor tüm dünyaya 15 Temmuz darbe değil Tiyatro diyor :( Yalanın bini bir para...

Bir şüphesi varsa gider İçişleri bakanına veya mahkemeye verir veya MİT başkanı ile görüşür belgesini bilgisini duyumunu anlatır. Gidip kürsüden siyasi cinayet olacak demek nedir ! Halka neden böyle açıklamalar yaparsın Veya daha önce gurup toplantısında FETO'nun sahte TAPELERİNİ dinletti. Onların gerçek olmadığı kes kopyala yapıştır olduğunu bile bile belkide... Gerçek gibi dinletti. Sonra yalan çıkınca hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Terör örgütlerinin veya dış güçlerin aklına karpuz kabuğu sokmak tamamen bunlar. Şimdi çok mu zor sanki bir atne AKP üyesi birini bulup bir CHP'li vurdurmak ! Sonra sosyal medyada ve muhalif basında koşun AKP'liler CHP'lileri vuruyor diye kışkırtma başlar. Boşu boşuna ülkeyi germekten başka bir şey yapmıyor muhalefet. SIRF KOLTUK SEVDASINA YAPMAYACAKLARI YOK. HDP ile iş tutmaktan tut FETO'yu tekrar yargılarız KHK lıları geri işe alacaz demeye kadar. ABD politikalarının seslendirmeden ülkeyi karıştırmaya kadar bu kadar da olmamalı koltuk sevdası... Kaliteli muhalefet olsa Erdoğan zaten gidecek. Ama gerekirse ülke batsın ekonomi bitsin ama Erdoğan gitsin diyecek seviyede bir muhalefet var :( Dolar yükselince sevinen tipler var ülkede...

Mesaj otomatik birleştirildi:

Not: Şunu söylemeyi unuttum Tekrar söylüyorum Türkiye'de siyaseti KİTLEYEN isim Kemal Kılıçdaroğlu. O CHP koltuğunda oturdukça Cumhur İttifakından doğru dürüst oy geçmez Millet İttifakına ve herkes düşman gibi bakıyor artık KK'ye. Bıktılar 11 yıldır sürekli yalan yanlış ALGI bilgi duymaktan ağzı ile kuş tutsada artık istemezler.

Kemal Kılıçdaoğlu koltuğu başka birine bırakmadıkça veya ülke barışını sağlayacak iki kesimide kucaklayacak bir Cumhurbaşkanı adayı çıkarmadıkça ülkede gerginlikler ve kutuplaşma bitmeyecektir...

Şuan benim gördüğüm iki kesimede sıcak gelecen ve babacan tavırları ile kucaklayabilecek isim Mansur Yavaş ama gidip kendisi aday olursa ülkecek çok zor bir süreç bekliyor bizi benden söylemesi... Kazansada kaybetsede.

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
En sondan başlayayım ki evet bende Mansur Yavaş aday olmalı diyorum. Çünkü artık şirket yönetir gibi kadrolasmalar liyakatin kolaylıkla harcanması vb bir-çok sebepten ötürü uygun olur.

Kemal kılıçdaroğlu dediğin adam rte nin ikizi. Akpartililer nasıl 20 senedir birtek rte ye biat ediyor işte hala bu adamın peşine nasıl gidiyorlar herşeyde ben ille ben diyor adam diyorlar bunlar koyun şu bu.e Chp de aynı şekilde yani birebir hemde. 8 seçim kaybetmiş adamın peşine gitmek gaflarıyla gündemden düşmeyen adamdan medet ummak ta koyunluk bana göre.

Burda anlatmak istediğim şu ki hocam çuvaldızı kendine batırmayı bilmek gerek. Şu cevaplarında ben bunu gördüm.
Kemal kılıçdaroğlu kendi sözlerinden öyle oldu ypg pyd terör örgütü değil dedi fln yani
1634479306108.png

1634479420858.png

1634479461411.png

şu ortam da bu gerginlikte iktidarı tenzih etmek ne kadar doğru bilmiyorum.. Ama konusunu açtık mı e işte çözüm süreci işte bazı tavizler verildi ama sözünde durmadılar. Neyin sözünü verdiler? Ne zaman verdiler? Siz ne söz verdiniz? Ne oldu da bunlar çaydı sözünden? Siz niye çözüm sürecinde verdiğiniz tavizlerin kimini devam ettiriyorsunuz madem ( trt kurdi , hdp ) hiç bunların cevabını bilen yok bilirim diyende anca teori,sav üzerine konuşur..

Ayrıca niye o zaman dediğin gibi bakarsak olaya birşey biliyorsa o zaman beyefendi de biliyor? hayırdır Çıkmış kürsüden bu daha iyi günleriniz şu bu ne bu? He? Arkasında sen mı varsın hadi ifadeye bakim hadi? (Onu da yapabilecek allahın kulu yok sağolsun tüm yetkiyi verenler padişah edenler)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
En sondan başlayayım ki evet bende Mansur Yavaş aday olmalı diyorum. Çünkü artık şirket yönetir gibi kadrolasmalar liyakatin kolaylıkla harcanması vb bir-çok sebepten ötürü uygun olur.

Kemal kılıçdaroğlu dediğin adam rte nin ikizi. Akpartililer nasıl 20 senedir birtek rte ye biat ediyor işte hala bu adamın peşine nasıl gidiyorlar herşeyde ben ille ben diyor adam diyorlar bunlar koyun şu bu.e Chp de aynı şekilde yani birebir hemde. 8 seçim kaybetmiş adamın peşine gitmek gaflarıyla gündemden düşmeyen adamdan medet ummak ta koyunluk bana göre.

Burda anlatmak istediğim şu ki hocam çuvaldızı kendine batırmayı bilmek gerek. Şu cevaplarında ben bunu gördüm.
Kemal kılıçdaroğlu kendi sözlerinden öyle oldu ypg pyd terör örgütü değil dedi fln yani
Ekli dosyayı görüntüle 164270

Ekli dosyayı görüntüle 164271

Ekli dosyayı görüntüle 164272

şu ortam da bu gerginlikte iktidarı tenzih etmek ne kadar doğru bilmiyorum.. Ama konusunu açtık mı e işte çözüm süreci işte bazı tavizler verildi ama sözünde durmadılar. Neyin sözünü verdiler? Ne zaman verdiler? Siz ne söz verdiniz? Ne oldu da bunlar çaydı sözünden? Siz niye çözüm sürecinde verdiğiniz tavizlerin kimini devam ettiriyorsunuz madem ( trt kurdi , hdp ) hiç bunların cevabını bilen yok bilirim diyende anca teori,sav üzerine konuşur..

Ayrıca niye o zaman dediğin gibi bakarsak olaya birşey biliyorsa o zaman beyefendi de biliyor? hayırdır Çıkmış kürsüden bu daha iyi günleriniz şu bu ne bu? He? Arkasında sen mı varsın hadi ifadeye bakim hadi? (Onu da yapabilecek allahın kulu yok sağolsun tüm yetkiyi verenler padişah edenler)

Lafların tamamı alakaya çay demle hee :( daldan dala atlıyorsun sürekli...

O üstte attığın fotoda Irak bayrağı ve Bölgesel kürt yönetimi bayrağı var. Irak bölgesel kürt yönetimini tanıdıktan sonra BANANE- BİZENE yani ?

Aynı laf ettiğin Barzani ile gene bölgesel kürt bayrağı önünde daha 1 ay olmadı CHP heyeti gitti görüştü çok boş ve SIĞ söylemler her zaman ki gibi.

Çözüm sürecine ne zaman atlayacan diye bekliyordum hiç şaşırtmadın :) Tİpik muhalefet zorda kalınca sıkışınca cevap veremeyimce 5-10 sene geri atlayıp hemen çözüm sürecini öne sürüp sıyrılma taktiği ...

Erdoğan'ın konuşması burada. Oradan bir kelime cımbızlayıp ALGI yapmanın anlamı yok.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Lafların tamamı alakaya çay demle hee :( daldan dala atlıyorsun sürekli...

O üstte attığın fotoda Irak bayrağı ve Bölgesel kürt yönetimi bayrağı var. Irak bölgesel kürt yönetimini tanıdıktan sonra BANANE- BİZENE yani ?
Tamam işte incelemedim attım resmi. Sen hatırlarsın olayı.
Hem bizene olur mu hocam bizim için potansiyel tehdit bunlar. Hemde komşu bölge yapma gözünü seveyim
Ankaranin göbeğine sözde çekmek bayrak ne demek devlet erkânında birde o makamda.
Çözüm sürecine ne zaman atlayacan diye bekliyordum hiç şaşırtmadın :) Tİpik muhalefet zorda kalınca sıkışınca cevap veremeyimce 5-10 sene geri atlayıp hemen çözüm sürecini öne sürüp sıyrılma taktiği...
Hayır hocam bu öyle bir şey değil Kemal Kılıçdaroğlu sözlerinin sonucu böyle oldu.. akşener netenyahu ya benzetti böyle oldu şu bu dersen bu adamın da sabıkalı geçmişini sererler önüne böyle..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Ankaranin göbeğine sözde çekmek bayrak ne demek devlet erkânında birde o makamda.

Arkadaşım İrak 40 milyon nufuslu bir ülke ve kendi içinde Kürdüstan Bölgesel yönetimini tanımış anayasal olarak özeklik vermiş. O fotoda Irak devlet başkanıda var. Onlar kendi içinde Tanıdıktan sonra BANANE - Bizene yani ! Kendi içinde bölgesel özerklik vermiş oraya ama dış içlerinde Irak devletine bağlılar onlar anlaştıktan sonra bana ne fark eder orada kimin bayrağı var !

Geçen sene papa bile geldi Irak ziyaretinde bölgesel kürt yönetimi ile görüştü. Irak ve bölgesel kürt yönetimine konu nerden buraya geldi anlayamadım !

Şuan bizim başımıza bela olan YPG-PYD-PKK... PKK barzani peşmergeleri ilede ters ve çoğu zaman birbirlerinide vuruyorlar. YPG-PYD şuan Suriye sınırları içinde Irak ile alakasıda yok. Ayrıca çözüm süreci ile iktidar koltuğu bırakmayacağı nasıl bağladın !

Not: Bak her görüşmede arkada hem Irak hemde Bölgesel Kürt yönetimi bayrağı var.

barzani-macron-reuters.jpg

690096-83455820.jpg

1022451547-0-12-1000-553-1000x541-80-0-0-6f049557da80375baff40e8399be73ec.jpg

Rusya Görüşmesi

491381Image1.jpg

3glLP_1570531044_3276.jpeg

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Sen netenyahu dedi dedin pkk pyd dedin konu konuyu açtı işte neyse Evet konu başlıktan şaşıyor kapatalım bence..

Yani ben hala söylediklerimin arkasindayim hocam..(başa sarmıyorum yok :)) noktalıyorum) inşallah dediğin gibi olur herşey..