Lenovo Z580 mi Z585 mi?

Bu konuyu okuyanlar

quarizma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar...
Daha önce de konu açarak sizden tavsiyeler istemiştim ve o tavsiyeler sonucu kafamda çoğu kişide olduğu gibi iki marka netleşmişti. dell 5520 ve lenovo z580. ibre dell'den yanaydı ama bu haftasonu mediamarkt'a gittim ve ikisini de inceledim. kasa olarak hakketten dell bir felaket. Lenovo ise zerafet akıyor. Tabi sadece kasa ve estetikten bahsediyorum.

gelelim soruma;
şimdi de lenovo z580 ile z585 arasında kararsız kaldım. media markta'ki eleman z585 in farkının sadece tuşlarının ışıklı olması demişti ama bayağı bir sallamış. birinde i5 işlemci diğerinde a10 varmış. hadi arkadaşlar bir el daha atın...fikirlerinizi bekliyorum...7

Not: laptopu yeğenime alıyorum o yüzden estetik önemli ve muhtemelen laptopu oyun amaçlı kullanacak

vctmgnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende z580 var daha hiçbir eksikliğini hissetmedim.Z585 de amd varsa oyun için genelde performans çok iyi diye biliyorum ancak ısınma sorunu varmış onda da :)

quarizma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende z580 var daha hiçbir eksikliğini hissetmedim.Z585 de amd varsa oyun için genelde performans çok iyi diye biliyorum ancak ısınma sorunu varmış onda da :)

konuyu açtıktan sonra bir kaç arkadaşla sohbet ederken sakın lenovo alma falanca almış 1 haftada anakartı yanmış dedi diğer arkadaş da oğluna i7 li bir 2400 tl ye bir lenovo almış onun da dvd sinde sıkıntı varmış ne okuyormuş be yazıyormuş. siz ne kadar zamandır kullanıyorsunuz bir sıkıntı var mı?

vctmgnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sölediğim gibi daha ters birşeye rastlamadım :) 1 ay win 7 kullandım şimdi ubuntu yükledim şarj süresi biraz azaldı gibi onun dışında herşey normal