Lenovo Vibe x2 mi General Mobile Discovery Elite mi ?

Bu konuyu okuyanlar

ahmet1523

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bi telefon alıcam ama karar veremedim kamera ve oyun özellikleri çok iyi olmalı Elite biraz daha kamera özelliği iyi gibi ancak x2 8 çekirdekli 2 ghz hızında birad daha dehişik yani lenovo vibe x2 gibi telefon istiyorum sizce hangisini alayım lüften ''tabiki şunu al'' demeyin!Artı özelikleri eksi özellikleri diye veya benim işime yarıyacak şekilde hangisi iyidir çok 5.5 bir ekrana gerek yok yani ekran en az 5.0 olsa yeter o yüzden sordum cevaplarınız için teşekkürler.2 haftadan az bir sürede cevaba ulaşmam gerek ben X2 i düşünüyorum

enesyuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
General Mobile kesinlikle alınmaz M4 Aqua alabilirsin.

ahmet1523

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum üzgünümde Elite ve X2 m4 aqua ya göre kat kat iyi örnek vermek istersem : M4 aqua hd M4 Aqua 8 çekirdek 1.5 ghz
:Vibe X2 fhd X2 8 çekirdek 2.0 ghz

Yani tavsiye ettiğin telefon hepsinden daha düşük

enesyuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
dostum üzgünümde Elite ve X2 m4 aqua ya göre kat kat iyi örnek vermek istersem : M4 aqua hd M4 Aqua 8 çekirdek 1.5 ghz
:Vibe X2 fhd X2 8 çekirdek 2.0 ghz

Yani tavsiye ettiğin telefon hepsinden daha düşük
Snapdragon işlemciler ile Mediatek karşılaştırıyorsun yapma bunu general mobile pişmanlıktır malzeme kalitesi yazılım desteği arayüz ısınma sorunu kamera kalitesi bu konu tartışılmaz.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bunlar arasında Vibe X2.

Elite uzak durman gereken bir cihaz. Kitkat güncellemesi sonrasında telefon telefonluktan çıktı. Çok yavaşladı sorunlar ardı ardına geldi. Kısacası alınmaz.

Ama dersen ki arttırabilirim bütçeyi ona göre G3/Z2 gibi S801 işlemcili cihazları tercih et.