Lenovo Vibe p1 Sorunları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce hangi telefonu almalıyız ?

• Lenovo Vibe p1 alın.Ben hiç öyle sorunlarla karşılaşmadım.

Kullanılan: 12 100.0%
  • Asus Zenfone Max alın.Dediğiniz gibi Vibe p1 de kronik sorunlar çok var

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
Arkadaşlar kuzenime telefon alacağız o şuanda lenovo vibe p1 istiyor ama araştırdığımda vibe p1 de kimileri 2 hafta sonra batarya bozuluyor önceden 4. günü zorlayan telefon günü çıkarmıyor diyor,kimileri %30 da %20 de falan telefon kendini kapatıyor diyor,kimileri telefon 1-2 aydan sonra şişiyor diyor.Ben bunları duyunca ona ZenFone max ı önerdim ama o beğenmedi.Eğer lenovo vibe p1 kullananlar varsa yardımcı olsun.Ailesinin bütçesi kısıtlı ondan aldık mı sorun olmamasını istiyoruz.

Arkadaşlar kuzenime telefon alacağız o şuanda lenovo vibe p1 istiyor ama araştırdığımda vibe p1 de kimileri 2 hafta sonra batarya bozuluyor önceden 4. günü zorlayan telefon günü çıkarmıyor diyor,kimileri %30 da %20 de falan telefon kendini kapatıyor diyor,kimileri telefon 1-2 aydan sonra şişiyor diyor.Ben bunları duyunca ona ZenFone max ı önerdim ama o beğenmedi.Eğer lenovo vibe p1 kullananlar varsa yardımcı olsun.Ailesinin bütçesi kısıtlı ondan aldık mı sorun olmamasını istiyoruz.
Şahsen ben 2 gün önce aldım. Şimdilik bi problem görünmüyor. İlerki günlerde neler olur, görücez

Elimden hiç düşmediği halde İnternetim sürekli açık 2 gün gidiyor. Alalı 4 gün oldu ilerisi için yeniden yazarım

Ben alalı 4 ay oldu.Herkesin karşılaştığı o yok kapanıyor yok şu yok bu gibi olaylar hiç yaşamadım.Gayette güzel rahat 2 gün gidiyor.Zorlasanız bile 2 gün gidiyor.Yani güzel ama ben satmayı düşünüyorum.Nedeni büyük olması.Yoksa güzel telefon.

stat counter