Lenovo Vibe P1 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şu an bir sıkıntı yok hocam.
Ama batarya öyle 2-3 yetecek kadar değil. Yani ben devamlı video izliyorum ya ondan kaynaklı yada gerçekten batarya 1 gün dayanıyor. Yani yalan yok 1 gün garanti yani dün gece 2 gibi taktim. Şu an %62 tabii bu gün fazla bir oynamadim. Toplasak 3-4 saat. Bunun dışında henüz bir sorun yok. Bir de "cihaz isinmiyor" diyorlardı, ne yazık ki ısınıyor. Yani bu fazla abartılacak bir şey değil ama batarya beklediğimden biraz düşük çıktı. İlk zamanlar 1,5 gün görüyordu. Yani şimdi emin de değilim şimdi oynaya oynaya belki hızlı bitiyor gibi gelmiş de olabilir yani sonuç olarak kullanıcı hep daha fazlasını ister.
Kullanım ile ilgili resimlerde bunlardır.

Cihazı ekran parlaklığı sonda otomatik, wi-fi açık ve konumlar filân açık kullanıyorum.
Yaptığım işlemler ise video, oyun ve müzik.
Bence bana iyi dayanıyor gibi.

Lazzz

Rektör
Ama batarya öyle 2-3 yetecek kadar değil. Yani ben devamlı video izliyorum ya ondan kaynaklı yada gerçekten batarya 1 gün dayanıyor. Yani yalan yok 1 gün garanti yani dün gece 2 gibi taktim. Şu an %62 tabii bu gün fazla bir oynamadim. Toplasak 3-4 saat. Bunun dışında henüz bir sorun yok. Bir de "cihaz isinmiyor" diyorlardı, ne yazık ki ısınıyor. Yani bu fazla abartılacak bir şey değil ama batarya beklediğimden biraz düşük çıktı. İlk zamanlar 1,5 gün görüyordu. Yani şimdi emin de değilim şimdi oynaya oynaya belki hızlı bitiyor gibi gelmiş de olabilir yani sonuç olarak kullanıcı hep daha fazlasını ister.

Cihazı ekran parlaklığı sonda otomatik, wi-fi açık ve konumlar filân açık kullanıyorum.
Ekran kaç saat açık kalmış istatistiği var mı?

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı

Chrome kaldırıp firefox kullan oradaki batarya tüketimi oldukça fazla

Öncelikle teşekkürler,
5000 mah için az gibi geldi.
Hocam Lenovo yazılım tarafını yapamıyor. Yani bir Asus olamadılar.
Bana yeterli ama yazılım tarafından hiç memnun değilim. Saf android verseler içinde hiç bir şey olmadan doğrudan Google taraflı bakın işte o zaman nasıl canlanıyor telefon bu istatistikler son güncelleme ile bu hale geldi normalde daha uzun süre gidiyordu. Ama işte her şeyden kıstıkları için sorunlar oluşmaya başladı ve kullanıcılar büyük ihtimalle bildirdiler adamlar da ayarları açtı açınca da sonuç olarak aşırı tüketmeye başladı. Bir de Wi-fi ve Chrome çok şarj yiyor. Yine de hoşuma gidiyor sorun yok çalışsın, kasmasin aşırı ısınmasın yeter

Hocam parlaklık sonda GPS açık falan iyi bile gidiyor denebilir. Kullanmanıza bağlı

Merhaba yaklaşık 15 gündür telefonu düzenli kullanıyorum. Resim çekme ve parlaklık konusunda düşük olmasına rağmen batarya konusunda en iyi telefon diyebilirim. Benim ve biraz internet te araştırma yaptığım kadarı ile en önemli sıkıntı ve sorun ses sorunu arada konuşma sırasında sizin sesiniz karşı tarafa gitmiyor yada karşı tarafın sesi size çok kısık gelebiliyor arada ses düşme ve yükselme olabiliyor bunu nasıl düzeltebilirim bilmiyorum oyunlarda bir sıkıntı yaşamadığım içinde elimden çıkarmak istemiyorum çözüm bilen varsa yazarsa sevinirim iyi günler dilerim

Merhaba arkadaşlar Lenovo Vibe P1 de ayarlardan uygulama yöneticisindeki indirilenlerden cihaz belleği kaç GB öğrenebilirmiyim?

Selam 6 aydir vibe p1 kullanicisiyim benim telefonun ekraninin sol tarafinda sararmalar oldu garanti kapsamina girermi ?

merhaba ben lenovo vibe p1 almayı düşünüyorum da benim aklımda soru oluşturan bir durum var buda performans olarak asus zenfone 2 den düşük olup olmadığı iki telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıym tamam vibe p1 in bataryası büyük bir artı ama ben sırf bataryası için almış gibi olmak istemiyorum ve diğer insanların kullandığı hiç bir yeni şeyden geri kalmak istemiyorum

merhaba ben lenovo vibe p1 almayı düşünüyorum da benim aklımda soru oluşturan bir durum var buda performans olarak asus zenfone 2 den düşük olup olmadığı iki telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıym tamam vibe p1 in bataryası büyük bir artı ama ben sırf bataryası için almış gibi olmak istemiyorum ve diğer insanların kullandığı hiç bir yeni şeyden geri kalmak istemiyorum
Vibe p1 Asus u tokat manyağı yapar hocam

Arkadaşlar ben kulaklıkla müzik dinlerken, müzik çaları kapatıyorum. Kulaklığı söktüğüm an müzik çalar yeniden çalışmaya başlıyor. Sesini kısmasam tüm servis benim dinlediğim müziği öğrenecek.

Arkadaşlar telefonun ahizesi nasıl? Bu telefonu tavsiye edersiniz yoksa Lenovo K5 NOTE mi alayım?

Merhaba. I Phone 5s kullanıyorum telefonun hafızası bana yetmiyor. Çok fotoğraf video çekiyorum 5s i satıp vibe p1 almak mantıklı olurmu? Yada 1500 liraya kadar önerebileceğiniz farklı model varmı? Kamera ve hafıza önemli

Merhaba. I Phone 5s kullanıyorum telefonun hafızası bana yetmiyor. Çok fotoğraf video çekiyorum 5s i satıp vibe p1 almak mantıklı olurmu? Yada 1500 liraya kadar önerebileceğiniz farklı model varmı? Kamera ve hafıza önemli
Temiz bi Note4 al kullan kardeş