Lenovo S90 İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Lenovo S90 İncelemesi

Lenovo'nun önde LED flaşlı selfie kamerası olan, 6.9 mm inceliğindeki orta segment telefonu Lenovo S90'ı inceliyoruz. Bakalım Lenovo S90 bizlere neler sunuyor?

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
s410lu çakma iphone a 1100tl verilmez
Bunun yerine aynı fiyata Xperia M4 Aqua var

Reaksiyon puanı
16,118
yeni moda çıkar lenovo s90 alıp arkasını apple logosu yapıştırma logolar çok yakında telefoncularda...

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cihaz orada 500tl gümrük+ötv +kdv+pasaport kaydı ile geldi 850tl ye + dükkancı karıyla 1000tl gayet doğal tüm cihazlar için durum bu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada cihazı kardeşim kullanıyor hem ekran, kamera, malzeme kalitesiyle hemde performansıyla takdirimi kazanan bir cihaz kesinlikle yabana atılmamalı asphalt 8 yüksek detayda 25 karelerde tatmin edici bir akıcılıkta keza run sackboy run ve leon s fortune gibi grafik kalitesi yüksek diğer oyunlarda en yüksek kalitede akıcılık çok iyi,ahize sesi gayet yüksek ve net,hoparlör sesi ise şaşırtıcı seviyede yüksek ve temiz duyuluyor. Diğer oyunları fırsat bulup denediğimde sonuçları paylaşırım ek olarak cihaz lollipop güncellemesini almış durumda.

Staff07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S90-Vibe X2-P70 arasından hangisini önerirsiniz?

S

selim celep

SDN Okuru
lenovo s90 ı yaklasik 3 aydir kullaniyorum bir ibsanin kullanabilecegi en kotu telefon aldigima bin pişman oldum rehbere numara kayit ediyorum ertesi gun numara kendiliginden siliniyor. bence siz bilgisayar yapmaya devam edinde lenovovo nın adini boyle kotu telefonlar yaparak lekelemeyin...

neargezgin01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beş para etmez bir telefon iki aydır kullanıyorum ınternet şebeke hızı çok düşük .şebeke çekimi çok adi zayıf 500 TL bile çok bu telefona.

frkncyhn21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 1senedir kullanıyorum telefon güzel sadece çabuk ısınıyor onun dışında hızlı kullanışlı bir telefon sizde sıkıntı varsa bayiye görüntü ben Çok memnunum

Son mesajlar