Lenovo P70 Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Arkadaşlar ROM linkleri, Rom nasıl atılır,Driver Kurma vs. her şey kendi kişisel blogumda var.Aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

YOCACOME

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Vatana Millete Hayırlı Uğurlu Olsun ! Cyanogenmod 12.1 sorunsuz çalışıyor.Bende yükledim ve bayıldım.Şarjı da iyiyse daha ne isterim :D

Buyrun buda Ahmet arkadaşımın videosu :

[video=youtube;F1Xk40pOy7E]https://www.youtube.com/watch?v=F1Xk40pOy7E&feature=youtu.be[/video]

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Sağolasın :) Ya cidden çok süper bir nimet.Telefonu istersem s6, istersem g4 yapıyorum.Hatta klavyesinden tut açılış ekranına kadar herşeyi özelleştirebiliyorum.Yok böyle bir şey :D
O cm tema motoru sayesinde. cr droid,carbon rom gibi romlar da cm tema motorunu destekliyor.

Menfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
28 ocakta bende aldım bu telefondan. ilk başta çok pis kıl olmama rağmen şuan baya ısındım. son kullanımımda 7 saat ekran 18 saat bekleme süresi aldım tabi wifi ile kullanımda.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
28 ocakta bende aldım bu telefondan. ilk başta çok pis kıl olmama rağmen şuan baya ısındım. son kullanımımda 7 saat ekran 18 saat bekleme süresi aldım tabi wifi ile kullanımda.
Telefon cok iyi ya her yonden parasinin hakkini fazlasiyla veriyor

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Gecen gun yine telefonu dusurdum kabi ve ekran jelatini(kirilmaz cam degil) vardi hic birsey olmadi

Menfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ufak hatalar var onları giderince mis gibi telefon

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Ufak hatalar var onları giderince mis gibi telefon
Kendi orjinal lollipop romunu denemedim ama Vibe 2.8 ve K3 Note romlari mukemmel en ufak sikintisi yok.Cyanogenmod bile var daha ne olsun.Ben suan vibe 2.8 romundayim cok memnunum

Menfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben daha yeni olduğu için sıkılana kadar dokunmama kararı aldım. Biraz zaman geçsin rom dan roma atlarım :))

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Ben daha yeni olduğu için sıkılana kadar dokunmama kararı aldım. Biraz zaman geçsin rom dan roma atlarım :))
Cok zor degil kafanizin rahat oldugu acelenizin olmadigi bir vakitte driver islemlerini yaptiktan sonra cok basit. Facebooktaki "Lenovo P70 Turkiye" grubuna ve Yocacome" ya bakabilirsiniz.Buradanda sorabilirsiniz sormak istediklerinizi.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Bir dostumuz Lenovo P70 için marshmallow güncellemesi için kampanya başlatmış.Destek veren arkadaşlarımız var çekik gözlü arkadaşlarımızda destek veriyorlar :D Sizleride bekliyoruz.

Destek Olmak İçin Tıkla

We want a smooth Android 6.0 update for Lenovo P70 !
ZhdQGyOhlOIXpUb-800x450-noPad.jpg

Sayın Lenovo Yetkilileri
Lenovo P70 model telefonunuzda , Android 5.1 güncellemesinden sonra bir çok sorun baş gösterdi . Bu sorunlar çoğu kullanıcıyı bıktırdı . Çok saçma sorunlar ortaya çıkmaya başladı . Eski arayüz sorunsuz bir şekilde çalışırken Android 5.1 ' den kaldırılması çok saçma oldu. Biz Lenovo P70 kullanıcıları olarak sorunsuz ve VİBE UI içeren bir Android Marsmallow 6.0 güncellemesi istiyoruz.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Hadi yine iyiyiz :) Çekik gözlüler boş durmuyor AOSP Android 6.0 64 Bit romu çıktı.Ama hatalar mevcut.En kısa zamanda haledilir.Marshmellow kullanım oranının %3 seviyesinde olduğunu düşününce gerçekten çok iyi bir telefona sahibim.(Android sürümü elbette kriter değil ama yazılım konusunda da destek var.Performans, batarya, kasa kalitesi'de çok iyi zaten.Bir telefondan daha ne beklenir :) )
pzlBJz.jpg

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Cyanogenmod 13 çalışmaları başlanmış, ne güzel bir gün :D
qMVMqd.jpg

emet683

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı olur musunuz ? Bugün telefonu normal yeniden başlat'a bastım açılırken lenovo yazısında takıldı ta ki şarj bitene kadar.Şarj bitince telefonu şarja taktim fakat 3 saatte %24 sarj oldu sadece bir çözümü var mı ya da düzelir mi ? Herhangi bilgisi olan varsa lutfen yazsın

hüseyin ayas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkse iyi günler benim sorunum GPS çalışmasına,haritada kendimi görmeme ve fotoğraf ayarlarında GPS konum bilgileri'açık yapmama rağmen fotoğraflarıma ne ınstagram da nede galeride konum ekleyemiyorum;sorunumu çözmek için ne yapmalıyım cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Herkse iyi günler benim sorunum GPS çalışmasına,haritada kendimi görmeme ve fotoğraf ayarlarında GPS konum bilgileri'açık yapmama rağmen fotoğraflarıma ne ınstagram da nede galeride konum ekleyemiyorum;sorunumu çözmek için ne yapmalıyım cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
ben şuan cyanogenmod 12.1 custom rom yüklemiştim.GPS açınca benim çalışıyor.GPS ayarlarını bir kurcalayın.Burdan yapabilecek bir şeyim yok malesef.

cereal1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kitkat sürümünde 4g açıkken şebeke hatası alıyorum bazen. bunu nasıl çözebilirim?

cereal1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4g çekmiyordur belkide ? 4g kullanmadım şuana kadar.Facebook'ta "Lenovo P70 Türkiye" grubuna katılırsanız daha iyi cevaplar alabilirsiniz.
Facebook grubundaydım bende, başlarda iyiydi son zamanlar yazdıklarına cevap veren yoktu bende çıktım o grupdan. Ben şuan s141 güncellemesini kullanıyorum şuan. Lolipopda aynı sorunu yaşamıyorum. Ama lolipopu beğenmedim açıkçası. Sorun şu 4 g açıkken 3g den 4g te telefon otomatik geçerken sim kart yok hatası veriyordu s134 yani KitKat da.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Facebook grubundaydım bende, başlarda iyiydi son zamanlar yazdıklarına cevap veren yoktu bende çıktım o grupdan. Ben şuan s141 güncellemesini kullanıyorum şuan. Lolipopda aynı sorunu yaşamıyorum. Ama lolipopu beğenmedim açıkçası. Sorun şu 4 g açıkken 3g den 4g te telefon otomatik geçerken sim kart yok hatası veriyordu s134 yani KitKat da.
rom atabiliyorsanız cyanogenmod tavsiye edebilirim.Sorunla karşılaşmadığım için pek bir şey bilmiyorum.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Cyanogenmod 13 buyrunuz efenim :) İki farklı kişi cyanogenmod yapıyor bu video'daki linke değilde benim vereceğim linktekini kurarsanız daha iyi olur.Yapımcı güncelleme veriyor.Yalnız iki sıkıntı var birincisi ön kamera çalışmıyor.İkincisi ise dahili depolama gözükmüyor.Ben denemedim isteyenler buyursunlar.

VGDN sürümünü indirmenizi tavsiye ederim. Buyrun link

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Rom nasıl yüklenir ? Nasıl kitkata dönerim gibi sorularınızın cevabını bu konuda bulabilirsiniz. Konuya Git

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
LENOVO P70 Artık Marshmellow'lu !(Resmi değildir)

Marshmellow ön kamera ve depolama sorunu çözülmüştür. P70-A_1631DEV_rus_FINAL_VDT romunu yükledim fiximi yaptım ve ilk izlenimlerim çok iyi.Batarya performansı için şuan bir şey söylemem ama başarılı bir marshmellow günellemesi sonunda yapıldı diyebilirim.Önümüzdeki günlerde de iyileştirmeler yapılır ve farklı romlar gelir diye düşünüyorum. Yapmanız gereken istediğiniz marshmellow romun üzerine twrp'den fixi flashlamak. "Lenovo P70 Rom" facebook grubuna katılırsanız daha çok yardımcı olurlar.