Lenovo P2

Bu konuyu okuyanlar

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Hepsiburadan a guven olur mu
Hepsi burada bir kendi deposu var birde başka satıcı deposu.İkisinede güven olur merak etme.ama hepsiburadanın kendi deposunu öneririm.(satıcı hepsiburada yazan).Cihazı Tr garantili alırsan garanti kapsamındada sıkıntı çıkmaz.Birde bişey olursa paran gitmez en kötü tüketici hakkıyla alırsın.ama öyle bir şeyle karşılaşmazsın

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsi burada bir kendi deposu var birde başka satıcı deposu.İkisinede güven olur merak etme.ama hepsiburadanın kendi deposunu öneririm.(satıcı hepsiburada yazan).Cihazı Tr garantili alırsan garanti kapsamındada sıkıntı çıkmaz.Birde bişey olursa paran gitmez en kötü tüketici hakkıyla alırsın.ama öyle bir şeyle karşılaşmazsın
Simdide baktim xiaomi ile meizu girdi isin icine

burakruzgar123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simdi ilk bas sormak istedigim sey. Fiyatinin hakkini veriyormu. Ve bu telefonda herhangi bi sikinti yasadin mi.
1- Fiyatının hakkını kesinlikle veriyor. Telefonda kasma, donma, ısınma diye bir şey yok. Her oyunu kaldırıyor. Kamerası biraz kötü ois yok ama ben kamerayı önemsemediğim için takmıyorum.

2- Telefonda herhangi bi sıkıntı yaşamadım. 4-5 aydır yoğun kullanıyorum. Telefon taş gibi.

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kameraya bende hic onem vermem onemli olan performanstir. Sarji yogun kullanimda hangi sıklıkla takiyosun

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Casper VIA F1 videoları izledim de P2'nin kamerası kötü diye bunu önerecektim ama kameraya önem vermiyormuşsun. Ama ona da bak sen yine. Tasarımı güzel beğendim çift kamera falan var.

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Casper VIA F1 videoları izledim de P2'nin kamerası kötü diye bunu önerecektim ama kameraya önem vermiyormuşsun. Ama ona da bak sen yine. Tasarımı güzel beğendim çift kamera falan var.
Onu en yakin arkadasim kullaniyor ve memnun deil. Yoksa oda vardi kafamda

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Xperia XA1 Ultra, Xperia X, J7 Pro, Vestel Z10'a falan bak. J7 Pro iyidir bence.