Lenovo P2 sar değerleri

SAR Değeri (Baş)0.818 W/kg (10g),
SAR Değeri (Vücut)1.650 W/kg (10g)

Değerler sizce de çok yüksek değil mi? Uzun süredir çıkmasını bekliyordum. Bu değerlerle alınabilir mi?

Halktan Biri

❤ Brave Wolf ❤
Yönetici
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Tüh be.Nedense Asus'ta da böyle bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.Bu telefonun özelliklerini özellikle de bataryasının 5100mAh olmasını çok beğenmiştim.Ama bu sar değerleriyle de alınır mı şimdi ?

Bence çok sıkıntı olmaz. Eğer doğru hatırlıyorsam standart 2'nin altında olmasıydı yani sıkıntı olmaz. Zaten Lenovo gibi büyük bir firma kullanıcısım zarar veren bit şey yapmaz.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Vücut değeri fazla, önlem olarak alternatiflere bakilabilir.
Tam olarak bu sar degerlerinin etkisi çok ispatlanmış değil. Sınırı geçmiyor sonuçta ama için rahat etsin diyorsan eger gercekten böyleyse baska modellere de bakmakta fayda var

Vücut değeri fazla, önlem olarak alternatiflere bakilabilir.
Tam olarak bu sar degerlerinin etkisi çok ispatlanmış değil. Sınırı geçmiyor sonuçta ama için rahat etsin diyorsan eger gercekten böyleyse baska modellere de bakmakta fayda var
Pil olarak bu kadar ustun bir model yok diye biliyorum. Donanım olarak bana fazlasıyla yeterdi. Suanki telefonumda en çok pilden muzdaribim. Bu sar değerlerine rağmen alacağım sanırım.

Halktan Biri

❤ Brave Wolf ❤
Yönetici
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Pil olarak bu kadar ustun bir model yok diye biliyorum. Donanım olarak bana fazlasıyla yeterdi. Suanki telefonumda en çok pilden muzdaribim. Bu sar değerlerine rağmen alacağım sanırım.
Asus Zenfone 3 Zoom diye bir telefon var. Hem pili hem de kamerası güzelmiş. İnternetten özelliklerine bakabilirsiniz. Ama şu an Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum?

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter