lenovo p2 sar değeri sorun çıkartırmı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

F1kan

Profesör
3 senenin sonunda ten rengin yeşil olucak, bazı organların işlevsiz duruma gelicek, beyninde tümor oluşabilecek, kalp ritmin düzensiz olup vucudundaki kan basıncı oranın dengesiz olucak, baş dönmesi ve beyininde sorun olup vertigo hastası olabileceksin, gözlerinde görme kaybı yaşabilirsin... şaka len şaka bişey olmaz

3 senenin sonunda ten rengin yeşil olucak, bazı organların işlevsiz duruma gelicek, beyninde tümor oluşabilecek, kalp ritmin düzensiz olup vucudundaki kan basıncı oranın dengesiz olucak, baş dönmesi ve beyininde sorun olup vertigo hastası olabileceksin, gözlerinde görme kaybı yaşabilirsin... şaka len şaka bişey olmaz
:D evet ama 1.50 nin üstünde olunca insan korkuyor işte

F1kan

Profesör
ya bir yerde okumuştum ne kadar gerçek bilmiyorum cep hizasında taşındığı için doğurganlık bakımdan sorunlar çıkartabilirmiş diye. Ama bilimsem bir net açıklaması yok onuda belirteyimde yarın bir gün küfür etme arkamızdan :)

Bütün bağlantılar açık olduğunda vücuduna temas halinde yayılan sar değeri o. Bluetooth, GPS tarzı herşey açık olursa ancak yayabilir. Sadece Wi-Fi açık olacaksa hiçbir sorun teşkil etmez.

Bende almayı düşünüyordum sar değerleri beni korkuttu yani vazgeçersem tek sebeb bu olabilir .

stat counter