Lenovo Kapattım ve Açılmadı

Bu konuyu okuyanlar

Sauhan Çağrı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar... Bu sabah windows 10 yıldönümü güncellemesini bilgisayara indirdim ve kurdum hiç bir sorun çıkmadan ondan sonrada bilgisayarımı kapattım. Fakat 10 dakika önce açmaya çalıştığımda açılmadı. Düğmeye basılı tutunca fan çalışıyor ne ekran geliyor ne klavye ledleri yanıyor. Bilgisayarı bataryaya bağladığımdaysa yine fan çalışıyor ve batarya ışığı yanmıyor bilgisayar üzerindeki. İlk defa böyle birşeyle karşılaştım. Ne düşme ne çarpma herhangi birşey olmadı direk aldım çantaya koydum bilgisayarı. Diğer günlerden farklı yaptığım tek şey güncellemeydi fakat bununla ilgisi olduğunu düşünmüyorum saçma geliyor.. Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?

Lenovo Y50-70
İ7 4720HQ işlemci
NVİDİA GTX 860M Ekran kartı
16 GB DDR3 RAM

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Güncelleme ile alakası olduğunu düşünmüyorum ben de. Aklıma bir iki sebep geliyor ama tamamı anakart ile alakalı. Teknik servis önerebileceğim tek şey ne yazık ki.

Sauhan Çağrı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar dış ülkeden gelme garantisi bulunmuyor bu yüzden tekrar gönderme şansımda yok o tarafa. Teknik servise gitse ne kadar masraf çıkar onuda tahmin edemiyorum malesef

Son mesajlar