Lenovo k6 note TV'ye görüntü aktarma

Bu konuyu okuyanlar

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar.
Ilgili modeli Tv'ye hdmi kablo ile görüntüyü aktarmak istiyorum. Tablet için küçük bir mini hdmi çevirici ile hallediyordum ama telefonda olay daha farklı sanırsam.
Her çevirici telefonla uyumlu olmuyor o yüzden bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.
HDMI kablo ve telefonum arasında aktarmayı sağlayacak kablo yada dönüştürücü modeli önerirseniz çok sevinirim.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Merhaba arkadaşlar.
Ilgili modeli Tv'ye hdmi kablo ile görüntüyü aktarmak istiyorum. Tablet için küçük bir mini hdmi çevirici ile hallediyordum ama telefonda olay daha farklı sanırsam.
Her çevirici telefonla uyumlu olmuyor o yüzden bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.
HDMI kablo ve telefonum arasında aktarmayı sağlayacak kablo yada dönüştürücü modeli önerirseniz çok sevinirim.
Televizyonda miracast özelliği varsa kablo olmadanda bağlayabilirsin.Miracast yoksa hdmi to usb kabloları vardır onları alırsın.

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
O tarz özellikler yok TVde o yüzden kablo önerisi istemiştim. Evet kablolar varda hangisi işimi görür o yüzden örnek rıca ediyorum bir kaç tane.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
O tarz özellikler yok TVde o yüzden kablo önerisi istemiştim. Evet kablolar varda hangisi işimi görür o yüzden örnek rıca ediyorum bir kaç tane.
Hdmı Kablo 1.5mt Hdmı To Mıcro - n11.com
Codegen Telefon / Tablet / Pc İçin 1.5 M. Microhdmı Hdmı Fiyatı
Bu ikisi belki destekler bende almayı düşünüyorum.Benim telefonda otg desteği yok desteklermi kabloyu? Miracast özelliği var telefonda yeni televizyondada varda küçük lcd televizyona takacağım.

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Tableti bu şekilde kullanıyordum. Micro Hdmi. Ama telefonda desteklemiyor. Şarj çıkışına takacağımız kablo telefon modeline göre bir kaç model buldum onlarda sadece belirli telefon modelleri çalısıyor. Bunlarla görüntüyü muhtemelen aktaramayız.