Lenovo K5 Serisi Kullananlar Kulubü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tanidiklarimdan laptop kullanan var memnunlar marka model olarak bilmiyorum ama. Zaten bilgisayar olarak tanınmış bir marka.

O zaman bir üste yöneleceğiz aklımda xiomi mi5 var ama teknik servisi nasıldır bilmiyorum kullananlar baya memnun fiyatının biraz düşmesini bekliyorum.
Mi4 mi5 faaln alsan daha iyi. Telefon lenovodan çok daha iyi. K5 plus ta gelen aramalarda ses geç geliyor. Fakat fiyata göre o kadar da kötü değil bence.

@Kağan Kurt bilgin için sağol zaten o mi4 le mi5 var aklımda ama işte ithalat garantili sıkıntı o

K5 Note aldım dün kapandı ve ekranında yeşil lenovo logosundan başka bişey yok sizde de oldu mu yardım edn pls

K5 Note aldım dün kapandı ve ekranında yeşil lenovo logosundan başka bişey yok sizde de oldu mu yardım edn pls
bende bir yıldır k5 plus kullanıyorum ama eski telefonum samsung s3 bundan bin katlı daha iyiydi. ayrıca lenovo da teknik destek sıfır web sitesine girip mail atmak istesen bile ingilizce. çok ama çok pimanın lenovo aldığıma hiç kimseye de tavsiye etmem.
--- Gönderi Güncellendi ---
bende bir yıldır k5 plus kullanıyorum ama eski telefonum samsung s3 bundan bin katlı daha iyiydi. ayrıca lenovo da teknik destek sıfır web sitesine girip mail atmak istesen bile ingilizce. çok ama çok pimanın lenovo aldığıma hiç kimseye de tavsiye etmem.
telefonun özellikle çekim gücü çok düşük.

Arkadaşlar lenovo k5 almayı düşünüyorum ancak k5 ile k5 plus arasında kaldım plus iyimidir birde 4.5 g çekim güçleri nasıl kullananlar varsa detaylı bir bilgi verebilir lermi?

Arkadaşlar lenovo k5 almayı düşünüyorum ancak k5 ile k5 plus arasında kaldım plus iyimidir birde 4.5 g çekim güçleri nasıl kullananlar varsa detaylı bir bilgi verebilir lermi?
Ben bir yıldır k5 plus kullanıyorum hiç memnun değilim sakın alma tavsiye etmem.
1) çekim gücü diğer telefonlara gore çok kötü.
2) sık sık internet kopması oluyor
3) Android 5.1.1 lolipop ile alıyorsun ama telefona güncelleme yok.
Ben daha önce general mobile discovery kullaniyordum Lenovo k5 plus dan bin katlı daha iyiydi
Ben bir yıldır k5 plus kullanıyorum hiç memnun değilim sakın alma tavsiye etmem.
1) çekim gücü diğer telefonlara gore çok kötü.
2) sık sık internet kopması oluyor
3) Android 5.1.1 lolipop ile alıyorsun ama telefona güncelleme yok.
Ben daha önce general mobile discovery kullaniyordum Lenovo k5 plus dan bin katlı daha iyiydi

Ya kardeş kimileri çok iyi diyor karası kaldım ya ne alacağıma bir türlü karar veremedim.

Eger ki alacak olursan kullanmaya başladıktan sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Hele ki teknik servis olayı sıfır.

Samsung veya iPhone dan şaşma derim. Başkası memnun olabilir ama ben hiç memnun değilim ayrıca bu konu ile aylar önce de yazdığım yorumlarım da var görebilirsin konuya bakarsan şimdi yazmış olduğum şeyler değil.

Ya o kadar kötümü diyorsun cidden
Lenovo web sitesine gir bi konu hakkında bilgi almak iste bak ne göreceksin. İngilizce olduğu gibi işini halledemeyeceksin. Ben 750 liraya aldım satmak istesem kimse almaz markasından dolayı benim maddi imkânım başka telefon almaya yetmediği için iyidir diyerek almıştım. Çok da kötü değil ama bu samsung veya general mobile kadar da iyi değil karar senindir.
Peki bilgin için sağol xiami mi 4 nasıl bilgin varmı etrafında kullanan varmı hiç
Bir hafta kadar önce YouTube da videosunu işlemiştim iPhone ile karşılaştırma yapıyorlardı. Telefonu hiç görmedim ama sana tavsiyem xiami mi 4 webtekno yaz YouTube dan bi arat ora videosu vardi
Peki bilgin için sağol xiami mi 4 nasıl bilgin varmı etrafında kullanan varmı hiç
Bir hafta kadar önce YouTube da videosunu işlemiştim iPhone ile karşılaştırma yapıyorlardı. Telefonu hiç görmedim ama sana tavsiyem xiami mi 4 webtekno yaz YouTube dan bi arat
Şunu da söyleyim mesela play storeden bir uygulama indirdin direk olarak telefon hafızasına kuruyor sen hafıza kartına tasiyabiliyorsun ama iki üç gün sonra o uygulamaya bir güncelleme geldiği zaman uygulamayı tekrar hafıza kartından alıp telefona kuruyor.

iyi günler. Bende k5 plus kullanıcısıyım. Telefonuma gelen mesajlarda hiçbir şekilde bildirim ya da mesaj sesi gelmiyor. Ancak mesajlaşma uygulamasının içerisine girersem o zaman görebiliyorum. mesajlaşma uygulamasının üzerinde de okunmayan mesaj sayısını gösteren bir rakam yok. Bu problemi başka yaşayan var mı?