Lenovo K5 Plus telefonda "system yanıt vermiyor" hatası

Bu konuyu okuyanlar

tuniqurem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo K5 Plus telefonunu kullanıyorum. Pek telefonla işim olmadığından iyi veya kötü yorum yapamam. 2 haftadır telefon açılıyor, pinini giriyorum kilit ekranı şifresini giriyorum sonra bir uyarı geliyor. "System işlemi yanıt vermiyor" diye. Altında bekle ve tamam çıkıyor ama iki seçeneğe de tıklanmıyor ve dokunmatik ekran donuyor. Mesela kilit ekranında kamerayı seçip şifreyi girdiğimde yine bu hatayı alsamda arkada kamera vs oynuyor. Garantisinin bitmesine 2 3 ayı kaldı. 2 haftadır bu sorun var ve arada telefon açılıyor bende verilerimi yedekledim şuan. Bazı forumlarda da görmüştüm fabrika verilerine sıfırla, hard reset at diye çözümler olduğunu. Verileri de yedeklemişken fabrika verilerine sıfırla diyip 2 3 gün denesem mi? Ne önerirsiniz. Bu hatanın çözümü bu mu?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Direkt servise ver hatali urun o degisim olmali.

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
5inc olanı var garantisi bitti. Alındı alınalı formatta atılmadı teyze kullanıyor. Telefonun ayarındaki Hesap menüsü girerken hata vererek açılmıyor. Google hesap değişikliği yapmak istedik. Eski hesabın şifresini değiştirdim. Sorduğu uygulamalarda yenisini yazdık. Ancak eskisini ara sıra sormaya çalışacağa benziyor.