Lenovo K5 Plus inceleme

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Lenovo K5 Plus inceleme

Lenovo K5 Plus inceleme videomuzda, 700 TL fiyat bandında satılmasına rağmen dikkat çekici özelliklerle karşımıza çıkan telefonun detaylarına bakıyoruz.

:: Lenovo K5 Plus'ı nasıl buldunuz?

Son düzenleme:

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Batarya performansı gayet iyi,kamera ihtiyacı görüyor,ses biraz düşük volumeden başlıyor fakat bir sıkıntı yaşatmaz,dokunmatik ekran hassasiyeti daha iyi olabilirdi,kasa alaşımlı metal ve kısmen plastik,görünümü çok hoşuma gitti,sağlam bir telefon,fiyata göre oldukça iyi bir performans sağlıyor.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bazıları fiyatı ve özellikleri örnek alsın işte fena mı.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Batarya performansı gayet iyi,kamera ihtiyacı görüyor,ses biraz düşük volumeden başlıyor fakat bir sıkıntı yaşatmaz,dokunmatik ekran hassasiyeti daha iyi olabilirdi,kasa alaşımlı metal ve kısmen plastik,görünümü çok hoşuma gitti,sağlam bir telefon,fiyata göre oldukça iyi bir performans sağlıyor.
Peki günlük normal bir kullanımda şarjı yaklaşık kaç saat dayanır?Bir de bu mu Lenovo K5 mi?Bu son sorıyu sormamın nedeni bunun işlemcisi Lenovo K5'ten daha güçlü ama bataryanın mAh'i aynı.Yani şarj konusunda Lenovo K5 daha iyi olabilir mi? İyi günler. :)
@_FAUST_

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Batarya performansı daha iyidir çünkü işlemcisi daha üst model ve pil optimizasyonu daha iyi yapılmış olabilir. Saat 00.30 civarı şarj 100 dü o saatten beri müzik dinledim,sosyal medya,telefon görüşmesi ve internetten foruma baktım. Şuan şarj %60 da hala. Seni 1.5 gün rahat götürür normal kullanımda. Ayrıca uygulama uyutma ve pil tasarrufu özelliği bulunuyor.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Batarya performansı daha iyidir çünkü işlemcisi daha üst model ve pil optimizasyonu daha iyi yapılmış olabilir. Saat 00.30 civarı şarj 100 dü o saatten beri müzik dinledim,sosyal medya,telefon görüşmesi ve internetten foruma baktım. Şuan şarj %60 da hala. Seni 1.5 gün rahat götürür normal kullanımda. Ayrıca uygulama uyutma ve pil tasarrufu özelliği bulunuyor.
Cevabınız için çok teşekkürler.Bir de Lenovo K5 Plus'ın kamerası nasıl?Kamerası iyi çekiyor mu?

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Bir de k5 plusın sesi nasıl yani konuşma sesi karşı taraftan ses iyi geliyor mu artırılabiliyor mu netliği nasıl?

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Konuşma sırasında herhangi bir sorun yaşamadım. Kötü bir şey söyleyemem.