Lenovo k5 note 32 gb kullanan varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Yunush1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar arkadaşlar aranızda lenovo k5 note 32 gb kullanan varmı? Özelliklerine baktığımda fiyatına göre efsaneye yakın fiyatıda teknosa da 1100tl eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

uğur emirmustafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de almayı düşünüyorum, fikirlerinizi merakla bekliyorum. istanbul bilişim nakit fiyatı 1008 lira. gayet başarılı bir f/p ürünü olarak göze çarpıyor. az önce mediamarktta inceledim. gayet hoş bir arayüzü var bence. ayrıca ekran parlaklığı biraz düşük olmasına rağman 401 ppi gayet iyi bir oran. kamerasını ve ekran çözünürlüğünü samsung j7 ile karşılaştırdım ki kendisinin fiyatı 1300 lira ondan çok daha başarılı.

merak ettiğim temel mevzu ise android güncellemesi sonrası nasıl bir hal aldığı. lenovo forumda okuduğumda birçok kullanıcının sorun yaşadığını duydum. ancak mesajların tamamı neredeyse hindistandan gelmişti ve sorun volte ile ilgiliydi. sanırım hindistanda volte ile ilgili bir problem var.

kısacası iyi bir ürün olarak görünüyor ancak uzun süreli kullanıcıların yorumları bizlere daha iyi ışık tutacaktır.

Son düzenleme:

Yunush1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kendi deneyimlerimi yaziyim telefonu alalı 2hafta yeni oldu gayet başarılı bir telefon gibi görünüyor ben apple dan androide geçince doğal olarak zorlandım bir süre ama alışınca gayet iyi bir telefon fiyatına göre fazla kamera modu yok fakat güzel çekiyor gece flaşlı çekimi başarılı ön kamerasında yüz güzelleştirme özelliği gayet başarılı telefon hızı baya iyi hafızasına zaten birşey söylemiyorum şarjıda çok iyi gidiyo bana göre mesela gece yatmadam önce şarjdan çekiyorum wifi açık 4g açık sürekli telefonla çok haşır neşirim gerçekten çok oynuyorum uğraşıyorum günde nerden 2saate yakın oyun 1saate yakın müzik dinleme tabi bunların arasında 3-4saat civarında sosyal medya kullanıyorum instagram twitter ağırlıklı buna rağmen 26 saat civarında çok iyi gidiyor tekrar söylüyorum 4g full açık 26saat civarında da yüzde 15-20 arasında kalıyo öyle takıyorum şarja bütçen yüksek değilse alınlabilecek en iyi telefonlardan bu arada parmak izi okuyucusuda efsane hızlı çalışıyor şimdiden hayırlısı olsun :)

uğur emirmustafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Yunush1907 teşekkür ederim. iki saat önce aldım cihazı. gayet hoş duruyor. azcık kalın gibi ama sıkıntı değil. o kadar batarya için bu kalınlık şart tabiki de. kutunun içinden jelatin çıktı ama ne kadar kalitelidir bilemiyorum. sen kırılmaz cam aldın mı? hangi marka var kaliteli biliyor musun? ya da o jelatinleri uygulattırsam da yeterli mi?

gorilla glass yokmuş bu arada cihazda. o yüzden kırılmaz cam taktırmak mantıklı duruyor.

Yunush1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben alırken media mrktte taktırdım alır almaz içinden çıkan kapağıda hiç çıkarmadım nolur nolmaz diye hayırlısı olsun sana da :)