Lenovo / HP / Asus / DELL Peki hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Büşrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Foruma yeni üye oldum pek bir bilgim yok siteyle ilgili. Direk dalıyorum konuya. Fiyat araligim 2800-3300 arası. Öğrenciyim ve bilgisayarı araştırma film izleme vs icin alacağım yani günlük işler. Ek olarak call of duty black ops 3 türü çok kasmayacak şekilde orta düzeyde oyunlar
oynayacağım. Şu an Lenovo ve hpye yakınım. Lakin Asus hakkında hiç bilgim yok tecrübelerinizi ve önerilerinizi dinlemeye açığım,şimdiden sağolun.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Asus iyidir ben olsam Asus bakarım. Asus olmazsa HP

Büşrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus iyidir ben olsam Asus bakarım. Asus olmazsa HP
Asus ne acidan iyidir söyleyebilir misiniz? Hiç bilgim yok onunla ilgili. Dell in yerinde hizmetinin iyi olduğunu okudum bazı sitelerde ancak bugün de bı mağazada Dell pazardan çekiliyor dedi kararsız kaldım yine

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Asus ne acidan iyidir söyleyebilir misiniz? Hiç bilgim yok onunla ilgili. Dell in yerinde hizmetinin iyi olduğunu okudum bazı sitelerde ancak bugün de bı mağazada Dell pazardan çekiliyor dedi kararsız kaldım yine
Asus her yönüyle kaliteli kendim kullanıyorum. Kardeşim de senelerdir Asus kullanır. Servis yönünden sıkıntı çıkarmadı hiç. Sağlam yani. HP markası masa üstü PC' lerde çok iyi. Lap toplarda iyi olduğunu duydum ama lap top olarak kullanmadım. Dell ile ilgili çok bilgim yok hiç kullanmadım. Asus' un malzeme kalitesi de çok iyi. Araştırmanızı öneririm.

Büşrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus her yönüyle kaliteli kendim kullanıyorum. Kardeşim de senelerdir Asus kullanır. Servis yönünden sıkıntı çıkarmadı hiç. Sağlam yani. HP markası masa üstü PC' lerde çok iyi. Lap toplarda iyi olduğunu duydum ama lap top olarak kullanmadım. Dell ile ilgili çok bilgim yok hiç kullanmadım. Asus' un malzeme kalitesi de çok iyi. Araştırmanızı öneririm.
Bugün bir mağazada asusun iyi olduğunu söylenene kadar mu markayı çok bilmiyordum. Teşekkürler

ispeeerlee

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Kardeşim bende asusu kullanıyorum geçen sene arıza vermeye başladı neyseki garantisi vardı 5 ay daha. Daha sonra garantiye gönderdim kapanma sorunundan geriye fortmat atarak gönerdiler.Bidaha gönderdim aynısı oldu bidaha gönderdim bu sefer not yazdım ekranımda kablolarımda ve ekipmanlarımda herhangi bir sorun yok Bu seferde yolladım adamlar ekran kartı deiştirmiş gözüküyor ama ekran kartı aynısı kasanın içini açıp foto çekmiştim sonra garantiside bitti tüketici haklarınada başvuramadım olay böle devam ediyor.Benim asusa karşı bi antisempatim oluştu oyuzden önermiyorum.

Büşrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görüşleri olan varsa hala açığım ☺️

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kardeşim bende asusu kullanıyorum geçen sene arıza vermeye başladı neyseki garantisi vardı 5 ay daha. Daha sonra garantiye gönderdim kapanma sorunundan geriye fortmat atarak gönerdiler.Bidaha gönderdim aynısı oldu bidaha gönderdim bu sefer not yazdım ekranımda kablolarımda ve ekipmanlarımda herhangi bir sorun yok Bu seferde yolladım adamlar ekran kartı deiştirmiş gözüküyor ama ekran kartı aynısı kasanın içini açıp foto çekmiştim sonra garantiside bitti tüketici haklarınada başvuramadım olay böle devam ediyor.Benim asusa karşı bi antisempatim oluştu oyuzden önermiyorum.
Baya sıkıntı yasamissiniz üzüldüm. Sanırım bilgisayarlarda seri sıkıntıları olabiliyor yani biraz da şans işi oluyor. Örneğin ben Lenovo k6 note kullanıyorum bende güncelleme sorunu çıktı lakin kardeşim ve babam da aynısını kullandığı halde bir sorun olmadı. Bunun gibi, o yüzden çok da takılmamak lazım belki de diye düşünüyorum

Son düzenleme:

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
5 yıldır ASUS N56VZ4283 kullanıyorum çok sağlam bir defa yüksekten düştü bir şey olmadı sağlam malzeme ancak ekran kartı 650M olduğunu için yeni oyunlar oynanmıyor olacaktır o kadar ama onun haricinde bir arıza olmadı henüz oyun oynanmazsa bir 5 yıl daha gider bence

Yahya16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyisi aralarından Asus.Benim kaç yıllık Asus var hala dayanıyor Asus al hem de kaliteli