Lenovo g5070 i5

Bu konuyu okuyanlar

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Arkadaşlar merhaba,

dün şu laptopu aldım, sizce nasıl son çıkan oyunları felan oynayabilirmiyim? Performans açısından nasıldır?

İşlemci:
Intel Core i5-4210U 1,7 GHz 3 MB Akıllı Önbellek
İşlemci Üreticisi:Intel
İşlemci Modeli:Core i5-4210U
İşlemci Sayısı:i5-4210U
İşlemci Hızı:1,7 GHz
Turbo İşlemci Hızı:2,7 GHz
Önbellek Boyutu:3 MB
Ürün numarası:1128840
Toplam Bellek:4 GB DDR3-RAM
Bellek Hızı:1600 MHz
Ekran Boyutu:/ 15.6 inç
Çözünürlük:1366 x 768
Ekran Boyutu (inç):15.6 inç
Ekran Tipi:HD LED Ekran
Grafik Kart:AMD Radeon R5 M230 2 GB
Kullanılabilir Toplam Grafik Belleği:2 GB
Grafik Kart Üreticisi:AMD
Grafik Bellek Tipi:Harici
Sabit Disk Kapasitesi:500 GB(8G)
SSD:Evet
Sabit Disk Tipi:SSHD
Bağlantılar:2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HDMI
Wlan (Standartlar):802.11 b/g/n
Bluetooth:Var
İşletim Sistemi:Windows 8.1
Kart Okuyucu:Var
Klavye Tipi:Türkçe Q
Ön Kamera:Evet
Batarya Hücre Sayısı:

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kardeşim moralini bozmak istemem ama AMD çipsetli laptoplardan uzak durman gerekirdi çünkü çip hataları ve ısınma sorunlarıyla çok karşılaşırsın. Ayrıca bu ekran kartıyla iyi oyun performansı alamazsın. Kaça aldın bu laptobu alırken konu açsaydın keşke en iyisini önerirdik.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Kardeşim moralini bozmak istemem ama AMD çipsetli laptoplardan uzak durman gerekirdi çünkü çip hataları ve ısınma sorunlarıyla çok karşılaşırsın. Ayrıca bu ekran kartıyla iyi oyun performansı alamazsın. Kaça aldın bu laptobu alırken konu açsaydın keşke en iyisini önerirdik.

1499 tl kardeşim :) aldık artık geri Dönüşü yok :) bide aynı özelliklerde asusun vardı onu. Ekran Kartı nvdia ama 1 gb dı ikisi Arasında kararsız kalmıştım ikiside aynı fiyattı lenovoyı aldım. Crysis 1-2, lol call of duty 6-7 felan oynatmazmı? Hiç Aklımda yoktu aslında almak öyle gezinirken gördüm indirim felan filan yazıodu nâsı aldım bende anlamadım :)

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
1499 tl kardeşim :) aldık artık geri Dönüşü yok :) bide aynı özelliklerde asusun vardı onu. Ekran Kartı nvdia ama 1 gb dı ikisi Arasında kararsız kalmıştım ikiside aynı fiyattı lenovoyı aldım. Crysis 1-2, lol call of duty 6-7 felan oynatmazmı? Hiç Aklımda yoktu aslında almak öyle gezinirken gördüm indirim felan filan yazıodu nâsı aldım bende anlamadım :)

AMD Radeon R5 M230 - NotebookCheck.net Tech

İade edebilirsin

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kardeşim Samimi bi arkadaşımdan aldım ya ayıp olur şimdi iade edersem :/ bunların ekran kartını değiştiremiyoruz demi?

Değiştiremezsin. Bence değiştir para kolay kazanılmıyor. Uğraşır durursun ben sana söyleyeyim.