left 4 dead kaydetem sorunu

Bu konuyu okuyanlar

metink10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
oyundan sıkıldım çıktım baştan başlatıyor. çözümü bilenler yardım etsin teşşekürler

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Ondandır o zaman,orjinalini indirip o şekilde oyna.
Korsan oyun dinimizde günahtır,korsan oyun oynarsan kul hakkına girmiş olursun,tabi ki bu senin hayatın senin kararın.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Dostum o zaman mesela no mercy mi neydi onun 4.bölümünde kaldıysan 4.bölümünden başla alamayacak kadar paran yoksa bence günah değil bendede orjinali var steame girip oynayasım gelmiyo :d

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Dostum o zaman mesela no mercy mi neydi onun 4.bölümünde kaldıysan 4.bölümünden başla alamayacak kadar paran yoksa bence günah değil bendede orjinali var steame girip oynayasım gelmiyo :d
Dostum çok araştırdım o kadar basit değil :)Durumdan bende hoşnut değilim,oynamak istediğim çok oyun var fakat indirmiyorum.
Araştırabilirsin,yaklaşık 1 saat boyunca araştırdım ve kesin bir şekilde söyleyebilirim ki kul hakkı. (Konu dağılmasın,konu açıp etiketlersen konuşabiliriz :))

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Dostum çok araştırdım o kadar basit değil :)Durumdan bende hoşnut değilim,oynamak istediğim çok oyun var fakat indirmiyorum.
Araştırabilirsin,yaklaşık 1 saat boyunca araştırdım ve kesin bir şekilde söyleyebilirim ki kul hakkı. (Konu dağılmasın,konu açıp etiketlersen konuşabiliriz :))
İyi fikir :D

metink10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dostum param var ama alabilecek ininal vs tarz kartım yok

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
dostum param var ama alabilecek ininal vs tarz kartım yok
ininal çıkarttırmak zor değilki ptt ve migrostan alabilirsin yanlış olmasın ama sanırsam ptt 15 tl migros 25tl alıyo 5 tl kart ücreti gerisi ztn kartın içine atılıyo