Lefe blade x9 nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

blackzone00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evmoda broşüründe gördüm lefe blade x9 markalı özelliklerinde 3 gb ram ve 13mp arka ve 8mp ön kamerası vs var sizce nasıl kullanan var mı bu telefondan incelemesi falan yok hiç biyerde

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bilmediğin markalara pek bakma derim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Lefe deilde zte olabilirmi
Büyük bir ihtimal zte blade x9
  • Ekran Boyutu 5.5 İnç
  • Ekran Çözünürlüğü 1080x1920 (FHD)
  • Kamera Çözünürlüğü 13 MP
  • Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939
  • Ana İşlemci (CPU) Quad-core 1.5 GHz ARM Cortex-A53
  • Batarya Kapasitesi 3000 mAh

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
  • Ekran Boyutu 5.5 İnç
Bende öyle düşündüm :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
  • Ekran Boyutu 5.5 İnç
Hayır ZTE değil. İkisi farklı cihaz.
--- Gönderi Güncellendi ---
upload_2017-9-9_18-16-7.png

TAHA ALTUN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu telefonu almayin paraniz boşa gi̇der cebi̇mdeyken arkadaş üstüme atladi şaka yapiyormuş düştük yere telefon yamuldu parmak i̇zi̇ yeri̇ i̇çi̇ne göçtü yandaki̇ ses açma kapama ve ekran açma kapama tuşu düştü kayboldu sadece hafi̇fçe yere düştüğüm i̇çi̇n... Yedek parça vs bulmak çok zor

Kovaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben beyazini aldim.tatmin edici.hizli.cift hatli.digerlerinden farki yok.marka takintisi yoksa al.varsa alma.3 ram 32 gb hafiza var.

Selim Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Markadan kesinlikle uzak durun. X5 modelini kullandım 6 ay yaşadı. Batarya şişti. Kasa ekran dağıldı. Yetkili servis namına hiçbişey yok. Geçtim, parçası, aksesuarı hiçbişeyi hiçbir yerde mevcut değil.

KubilayT.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar lefe blade x9 telefon kullanıyorum goruntusu kullanımı guzel bir telefon gayet iyi birşekilde kullanılıyor aşşagı yukarı 5 ay kullandım ama telefon la ılgılı en buyuk sıkıntı yedek parça sıkıntısı ekranım kırıldı yedek parça bulmak neredeyse imkansız. şahıstan falan bulabılırsenız çok şanslısınız demektir bu arada Lefe blade x9 ekran satın alınır anakartı falan bozulan olduysa satın alabılırım :D

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
bence gm6 al keyfine bak derim android one telefonu güncellemede gelir senin söylediğin telefonu yeni duydum düşürsen ekranını kırsan tamır bile ettireceğini sanıyorum

yelizonay8897

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu telefonu kullanıyorum hatta elimde şuan o telefonla yazıyorum ve tek kelimeyle müthiş acayip hızlı hiç kasma yok donma yok şarj çok iyi dayanıyo (batarya çıkmıyo) arka kamera mükemmel ama ön kamera biraz karanlık çekiyo (ön kamerada flaş var) ses çok iyi çıkıyo telefon iphone'a çok benziyo hatta arkada yazı olmasa bana iphone mi diye soruyorlar tabi şimdi fasulyenin faydalarına gelmemiz lazım ben telefonu alırken yanında kap ve kırılmaz cam hediye verdiler camı daha takmadan kullanıyorum ama kap kırıldı ve yemin ederim şu koca izmirde gezmediğim telefoncu gezmediğim aksesuarcı kalmadı ama yok yok yok iş parça bulunmaya gelirse eger allaha sukur daha telefonuma hic bisi olmadi 5 aydir kullaniyorum ve 0 sikinti ama esimin lefe blade x7 kullaniyodu hala kullaniyo ekranin alt tarafindaki dokunmatik tutmadi yere dustukten sonra ve servisi cankayada var oraya verdik istanbula gitti geldi ve yaptilar suan muthis calisiyo tabi onada kap bulamiyoruz bizim tek sorunumuz kap baska hicbir sikinti yook okuduysaniz ne mutlu bana uzun oldu kusura bakmayin hadi eyvallah

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar sar değeri nedir bilen varmı tesisleri götürmeyek şimdi bilmem anlatabildim mi. ?

Reaksiyon puanı
6,425
Eski telefonum nefret dediğim bir telefon sadece işlemcisi yüzünden çöp olmuş bir telefon