Led tv seçimi

Bu konuyu okuyanlar

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
samsung derim özellikle smart harika....

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Samsung ve lg disinda led tv onermiyorum arkadaslar

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sasmung dan başka modele kuruş vermem. firmware hackleri ile acaip atraksiyonlar yapabiliyor.

atospatos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung un paneli lg den daha dayaniksizdir ama sen yinede teknolojik aletler satan magazalara gidince satis temsilcilerinin ozelllikleri harici yok su cihaz iyidir yok bu iyidir falan soylemlerine aldirma her ay farkli markayi oneriyorlar satis yapabilmek icin ama lg acikara dayanikli ve samsung dan daha mat goruntu saglar samsung dogal renk vermez ama lg verir ben. De su anda samsung da var ama lg yi oneriyorum yeni modelse...

Samsung ve lg disinda led tv onermiyorum arkadaslar
Olur mu kesinlikle Philips Sharp panel kullaniyor cok daha dayanikli ve gercekten daha iyi renk veriyor televizyon Philips siz olmaz

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Samsung un paneli lg den daha dayaniksizdir ama sen yinede teknolojik aletler satan magazalara gidince satis temsilcilerinin ozelllikleri harici yok su cihaz iyidir yok bu iyidir falan soylemlerine aldirma her ay farkli markayi oneriyorlar satis yapabilmek icin ama lg acikara dayanikli ve samsung dan daha mat goruntu saglar samsung dogal renk vermez ama lg verir ben. De su anda samsung da var ama lg yi oneriyorum yeni modelse...

Olur mu kesinlikle Philips Sharp panel kullaniyor cok daha dayanikli ve gercekten daha iyi renk veriyor televizyon Philips siz olmaz

Doğrudur ama ben genelde bunları tercih ediyorum hocam. :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Diğer markalarıda göz ardı etmemek lazım ama tv olayında lg ve samsung daha populer durumda bu ikisi arasında da pasif ve aktif gözlük olayı var. Pasif gözlük diyenler lg aktif gözlük diyenlerin tercihi samsung olsada kişisel tercihim pasif gözlükler bence daha güzel .