League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Bu konuyu okuyanlar

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Lig işi saçmalamaya başladı. Yerleştirme maçlarında geçrn seneyle aynı skorları alsan bile, bir lig düşürüyor.

Birçok kişiden duyuyorum plat 2 idim altın 2 oldum, altın 3 tüm gümüş 3 oldum.

Oldukça garibime gidiyor bu sistem.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Silver 4 ten 7 win ile bronz 3'e attı. Oyunu gerçek anlamda bıraktım. Bronz kadar iğrenç, gerizekağlı insanların olduğu bir yer yok. Teşekkürler riot böyle devam. Nasıl olsa veletler oynuyor sende para kazanmaya devam ediyorsun.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Hesabım ya EUW'a taşınsın ya silinsin dedim resmen sileriz kardeş sıkıntı yapma dediler :D
4d0d2e77988a5616255486668cfb8b83.jpg

Deaktif edilmesini istedim Westte oynarım bu ara

Ben de silinmesini talep etmiştim bir keresinde. Mümkün değil diyerek reddettiler. Bende klavyeden abuk sapuk şifre oluşturarak değiştirdim. Aynı şekilde mail adresinide. Hesabıma giremiyordum ama aklım kalmıştı. Gittim tekrar açın diye mail attım, açtılar :mrgreen:

porocuk42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
League of Legends

Nickname : porocuk42
Favori Karakterim : Teemo
Durumum : Yeni sayılabilirim

Oynamak isteyenler istek atabilirler

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Nick : TheTimeLord32
Küme : Altın 4

Maini jungle, Mid veya Solo Top olanlar eklesin supum var iyi oynuyoruz sezon 1 oyuncusuyuz fakat altında sıkıştık aktif oyuncuyuz sabah akşam farketmez ekleyin birlikte girelim

Arkadaşımın nicki : MrWhite31
kümesi : Altın 3

Ygs Mağduru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu 4 yildir oynuyordum 2 ay once biraktim mutluyum baslamanizi tavsiye etmem cok adaletsiz bir oyun ful l kasiyorsun elin feeder gareni oyun sonu tekliyo

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Kendi hesabım elmas küme şuan smurf kasıyorum. İsteyen ekleyebilir: iNigga

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yıllar önce SİLKROAD ONLİNE oynarken 4.sürümde bıkıp bıraktım buna başlayayım dedim ilerleyen zamanlarda ama çok komik geldi bıraktım.:):(

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Yıllar önce SİLKROAD ONLİNE oynarken 4.sürümde bıkıp bıraktım buna başlayayım dedim ilerleyen zamanlarda ama çok komik geldi bıraktım.:):(
Komik değil vasat kardeşim.Belirli bi yere gelene kadar ortam rezaletül kepaze dehşetül vahşet katliamül cinayet;
Yaş ortalaması çok düşük [Beyin yaşı]

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gencler normal game atıyorum sabah aksam genelde giriyorum isteyen ekleyebilir nick aynı jiraiya06 18 üstü olursa sevinirim, birde haber verin sdn den şu diye.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Gencler normal game atıyorum sabah aksam genelde giriyorum isteyen ekleyebilir nick aynı jiraiya06 18 üstü olursa sevinirim, birde haber verin sdn den şu diye.

Bende 3 yıldır oynuyom oyunu fakat dereceli girmediğim için gümüş 2 lerde sürünüyor çar.Beraber oynayabiliriz.Veya yukarıda ki arkadaş ta katılabilir.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
CABAL ONLİNE denemiştim o da çok güzeldi.:)KNİGHT ONLİNE' oynayamadım ama izlemişliğim var o da güzel di.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Arkadaşlar hala aktif oynayan varsa nickim Trooby bu sezon başladım gümüş 4 e attı oyun adc mainim ama her laneyi oynarım oyun bilgim gayet iyidir :)

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Şu aralar iş çok ama eklicem en kısa zamanda hepinizi

Poyraz 1567

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lane im solo jung oynadıgım herolar vaolıbear rengar ve rıven

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
birkaç gündür yasadığım bir sorun var yama çok uzun sürüyor lanet olasıca bir patch süresi var. yamayı hızlandırmanın bir yolu yok mu? bu kadar büyük bir oyun neden bu kadar saçma bir güncelleme sistemine sahip?

websercans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar

Adım Sercan sezon 3 'den beri lol oynuyorum eu west serverindayım ve oynadığım rol destek. Bu rol ile oyunları taşımak çok zor o yüzden westte en fazla Plat gördüm.

Bu saatten sonrada tek başıma destek oynayarak dereceli kasmaya çalışmıyorum zaten. Bu yüzden normal oyun oynarak eğlenmek isteyen kendimizi sürekli geliştirmeye açık olarak oyun oynamak isteyen arkadaşlar varsa beni ekleyebilir hem sohbet eder hem oyunumuza bakarız. Tabi gerçekten iyi olursak neden tekrar üst liglere çıkmak için dereceli girmeyelim.

Oyun ismim : MR LuciferSupp
iletişim: Skype= Sercansdiana
Ana rol: Destek
İkinci rol: Jungle

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gencler selam aktif olarak skype tan lol oynayacağım . Oyun nicki : jiraiya06 ekleyip sdn den diyin . Bu arada normal oyun giriyorum , ama kazanmak ve eglenmek 1. önceliğim.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Beyler lol için modemden ayarlar yapmamız gerek mi? Benim ping 50 dahada düşürebilir miyiz ? Youtubede gördüm adamın ms 8 [emoji47]

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
329 LVL EUW(Nikim gizli ilk yüzdeyim çok yükseklerdeyim ilk türk benim sanırsam) Mid,sup,adc,top oynarım.Orman pek sevmem.
288 LVL TR Erini.Kapalı girerim eğlenmeye.Mid,sup,adc,solo oynarım.Arada orman alırım
mecburen.
Trde 116 EUW 325 kostüm aldım.Hiç ceza almadım oyunda.Hiç küfür etmedim,Şimdiye kadar
bir oyunda en fazla 8 defa öldüm.Ne olursa olsun trollemem,kasten feedlemem,küfür etmem.
Bunlar harici riot TR ile kavgalıyım.Destek erişimim kapalıdır.Dava açacağımı söylediğim için.Açtımda birileri ayrıldı bu nedenle.Bazı youtuberlerinde kamu davaları ile işlerini zora soktum.
Son bir senedir kostüm almayı yada oyuna para kazandırmayı bıraktım.
Çalışmam,okumam evden pek dışarı çıkmam corona dolayısıyla.Maddi durumum iyi olduğu için vaktimi çeşitli oyunlarda geçiririm.TR de hiçkimseyle samimi olmam,arkadaş listeme eklemem yada iletişime geçmem.Buda ben.Ha bu arada erkek değilim.Nasılsa anlaşılır.