League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Bu konuyu okuyanlar

ahmetak111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ahmetak38 , 16 senedir dota oynarım. Toplamda 2 sene lol oynuyorum. Mid ve top oynadığım oyunlarda hep ezdim. İlk item olarak ayakkabı çıkarım. Dereceli az oynadım. Elmas arkadaşla 1v1 atıp ezdim. Sonrada 16 senedir dota oynadığımı söyledim ? beni lolde 1v1 de yenemedi kimse. Blitz’e ilk statik ben çıktım. Attack kasmayı pby diye bi youtuber benden görüp video çekti ? mid bc aldığımda karşımda kim olursa ezdim. Yaşım 33. Espor lolcülerin hepsi eski dotacıdır ve beni tanırlar.

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ahmetak38 , 16 senedir dota oynarım. Toplamda 2 sene lol oynuyorum. Mid ve top oynadığım oyunlarda hep ezdim. İlk item olarak ayakkabı çıkarım. Dereceli az oynadım. Elmas arkadaşla 1v1 atıp ezdim. Sonrada 16 senedir dota oynadığımı söyledim ? beni lolde 1v1 de yenemedi kimse. Blitz’e ilk statik ben çıktım. Attack kasmayı pby diye bi youtuber benden görüp video çekti ? mid bc aldığımda karşımda kim olursa ezdim. Yaşım 33. Espor lolcülerin hepsi eski dotacıdır ve beni tanırlar.
Heros Of The Storm Oynayarak başladı MOBa oynamaya.Ordan LOL oynanmam tavsiye edildi.Dota hiç oynamadım.Oynamayıda düşünmüyorum.LOL den farkı yok sonuçta bana göre.Oyunda demir ligindeyim açıkçası ne çıkmayı deniyorum nede çıkabileceğimi sanıyorum.EKran görüntülerine bakın.
a1.jpg

Biri özenmiş akali oynuyor.Acımadım ama yine küfürler troller.Oyun hiç eğlenceli değildi.
a2.jpg

Ne diyeyim ki işte görüyorsunuz.
a3.jpg

a4.jpg

Bu oyunda yalvardım aynen şöyle.Lütfen küfür etmeyin çok ayıp.Hemde onlarca defa.Heps 9 kişide birbirlerine küfür ettiler.Banada tabiki.Orman bilerek feedlediğini yazdı zaten.Rapor etsem ne oluyor?Ceza aldılarmı?Yoo.
Rapor ettiğimi bilseler beni 9 kişi rapor ederler banı yerim.Akla hayale sığmayan küfürler bunlar.Sapıkça resmen.
a5.jpg

Mid oynadım.Graves önceki oyunumdada vardı.ADC olrak oynadı ama adc harici her yerdeydi.Bizim takımdaki luxve kyn sürekli bana küfür etti.Oyun başında teslim olmak istedim biliyordum kazanamıyacağız.Bunun neddeni Kyn ve Graves ile Lux un sürekli tek başlarına ormanda gezmesi ve tüm kulelerini yıktığım halde mid gelip oyunu bitirmeye çalışmaması.Asla küfür etmem ve kadın olduğumu bilmiyorlardı.Birde sett var eh yani raporlasam nolcak ki.Küfürü yiyende benim elinden geleni yapanda.
a6.jpg

Son resim yarım milyon ustalık puanlı master.Kasten feedliyeceğini yazdı ve feedledi.Rakip takımdaki.Küfürleri saymıyorum bile oyundaki.Hal oyunda ve bunu yıllarca yapacaktır.

Ekli dosyalar

• a4.jpg
    a4.jpg
    72.2 KB · Görüntüleme: 179

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Ràikiri nick. TR sunucusu 7 yıldır oynuyorum şu illeti. 2 sene aralıklarla bırakmıştım ama 6 ay önce tekrar başlayıp gold 1'ye seri seri kastım. Main Kayle top, Kayle sup. Eskiden adc maindim 5 sene kadar adc de oynuyorum yani. İsteyen ekleyebilir kapalı normal atarız :)

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ben artık oynamıyorum.Hesabım duruyor ve önceden yazdığım gibi fazlasıyla para harcadım.Şimdi ise epic games ile bedava dağıtılan bir oyundayım.Hla bedava sanırsam.Burdada pvp var ama kimse küfür etmiyoyor.Ayrıca online olsada diğer eski oyuncular öldürmesin diye tek başınada oynayabilirsin.Oyunda biri sana o7 yazarsa bu selam demektir.Küfür değil.
Aha buda ben.
Şu anda 40 milyon param var ve 10 milyon daha yaparan oyundaki en iyi ikinci gemiyi alabilirim.Oyunun valornt veya overwatch gibi oynanamasına olanak sağlayacak bir yaması gelecek ve iyi bir pcp olmasa bile gayet güzel çalışıyor.Oyudnaki yıldız sistemlerinin sayısı yarım milyar ve benim ontanesini keşfetmem altı saat sürüyor.Al oyna derim 25 gb.
Bu ilk iniş yaptığım gezegen başlangıç gemisi
Q2.jpg

Bu ikinci gemim şimdiki gemim saha büyük aslında para biriktiriyorum para kazanmak için keşif yapıyorum ondan öyle iyi bir gemiye ihtiyacım yok.Ama istediğim gemi en alttaki videoda.Uzun süren bir oynanışı var ve kimsede küfür etmiyor.Yani isteresen tek başına oyna güçlen öyle gir açık oyuna.
Screenshot_0004.jpg

Bu araçların zaten silahla saldırma özelliği var ama gelecek yama ile araçtan inip bam bam yapıcaz.Araba arkadaki geminin içindeydi ben çıkardım.Unutma oyun zor öğrenmek için ama öğrenince çk iyi olduğunu anlarsın.Başlangıçta sadece keşif yap savaşma.Yada maden çıkarma bu oyunda bu çok karmaşık.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
lol başlamak istiyorum ama bi türlü oynayamıyorum; neyse csgo dewamke

erini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
lol başlamak istiyorum ama bi türlü oynayamıyorum; neyse csgo dewamke
Bence oynama bak buna?Şimdi düşün 3 arkadaşınla bu gemidesin.en gemiyi kullanıyon.Biri silahlarda turretlerde.Diğer iki kişide geminin içinden kalkacak ufak savaşçı gemilerinde.Bir oyuncuya saldırıyorsunuz.Gemisi hasar alıyor kaçmak için bir gezegene iniyor.Sizde arkasından.Sonra o arabası ile kaçrken sizde peşinden.Bir binaya giriyor.Sizde peşinden araçlardan çıkıp giriyorsunuz.Tıpkı CS gibi.Bombalar taktikler.Sence cs go oynanırmı?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,530
Nick shiden io
Türkiye sunucusu Kindred "Ustalık Skoru" ile 4.yüm.
Başka bir başarım yok.