League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
birkaç gündür yasadığım bir sorun var yama çok uzun sürüyor lanet olasıca bir patch süresi var. yamayı hızlandırmanın bir yolu yok mu? bu kadar büyük bir oyun neden bu kadar saçma bir güncelleme sistemine sahip?

websercans

Üyecik
Merhaba arkadaşlar

Adım Sercan sezon 3 'den beri lol oynuyorum eu west serverindayım ve oynadığım rol destek. Bu rol ile oyunları taşımak çok zor o yüzden westte en fazla Plat gördüm.

Bu saatten sonrada tek başıma destek oynayarak dereceli kasmaya çalışmıyorum zaten. Bu yüzden normal oyun oynarak eğlenmek isteyen kendimizi sürekli geliştirmeye açık olarak oyun oynamak isteyen arkadaşlar varsa beni ekleyebilir hem sohbet eder hem oyunumuza bakarız. Tabi gerçekten iyi olursak neden tekrar üst liglere çıkmak için dereceli girmeyelim.

Oyun ismim : MR LuciferSupp
iletişim: Skype= Sercansdiana
Ana rol: Destek
İkinci rol: Jungle

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Gencler selam aktif olarak skype tan lol oynayacağım . Oyun nicki : jiraiya06 ekleyip sdn den diyin . Bu arada normal oyun giriyorum , ama kazanmak ve eglenmek 1. önceliğim.

PrestigeMan

Profesör
Beyler lol için modemden ayarlar yapmamız gerek mi? Benim ping 50 dahada düşürebilir miyiz ? Youtubede gördüm adamın ms 8

stat counter