League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tuna98

Üyecik
Gencler elo yu nereden ogreniyorsunuz onu merak ettim
lolturkbotdan bakıyorum ben googleda araştır kolay bir şekilde yapabilirsin hemen sohbet pencerende istersen heroların counter'larına veya istediğin arkadaşının elosuna veya ligine bakabiliyorsun.

Dün bir eleman geldi. Takmış bana, saydırdı bütün en boyunca bana. Fazla uzun sürmedi, verdik maçı. Sonraki el şansıma bu adam yine benim takıma geldi.
-Lan Zuccaciye gelmiş. Trollüyorum lan ben.
Solo top dönecektim bu eleman solo gitsin diye Taric pickledim indim bota. Bayağıdır sup oynamıyordum iyi oldu. Değişen bir şey yok, adam paso bana saydırdı bütün el. Fazla tınlamam böyle şeyleri, adam ana avrat sövüyor umurumda değil oyunuma bakıyorum. Bir kaç talihsizlik oldu, iki kill falan verdik yanımdaki adc "Gidiyorum lan ben laneden" diye bütün haritayı dolaştı. (TR'de sup olmak zor zanaat) Sonra farmına devam etti Allahtan da bu en başından beri bana denk düşmüş eleman bana fena saydırıyor. Her faillediğinde trollüm zaa diyor da eleman bayağı farmına falan dikkat ediyor.

Sonuç olarak ben gittim başka bir maça girdim, sonuçta sakin bir adamım ben. Maç çıkışı bir gördüm ki "Ehe... Siz birini reportlamışsınız ya... Biz onu banladık" tarzı bir şey geldi. Anladım ki Riot Türkiye o kadarda boşlamamış serverı.

Nicki Sürahi gibi bir halttı sanırım.

Ulan düşündüm de bu herif benim üzerimden ego tatmini mi kasıyordu, çünkü hiç laf etmemiştim adama oyuna dönün diyordum takıma.

Tuna98

Üyecik
Dün bir eleman geldi. Takmış bana, saydırdı bütün en boyunca bana. Fazla uzun sürmedi, verdik maçı. Sonraki el şansıma bu adam yine benim takıma geldi.
-Lan Zuccaciye gelmiş. Trollüyorum lan ben.
Solo top dönecektim bu eleman solo gitsin diye Taric pickledim indim bota. Bayağıdır sup oynamıyordum iyi oldu. Değişen bir şey yok, adam paso bana saydırdı bütün el. Fazla tınlamam böyle şeyleri, adam ana avrat sövüyor umurumda değil oyunuma bakıyorum. Bir kaç talihsizlik oldu, iki kill falan verdik yanımdaki adc "Gidiyorum lan ben laneden" diye bütün haritayı dolaştı. (TR'de sup olmak zor zanaat) Sonra farmına devam etti Allahtan da bu en başından beri bana denk düşmüş eleman bana fena saydırıyor. Her faillediğinde trollüm zaa diyor da eleman bayağı farmına falan dikkat ediyor.

Sonuç olarak ben gittim başka bir maça girdim, sonuçta sakin bir adamım ben. Maç çıkışı bir gördüm ki "Ehe... Siz birini reportlamışsınız ya... Biz onu banladık" tarzı bir şey geldi. Anladım ki Riot Türkiye o kadarda boşlamamış serverı.

Nicki Sürahi gibi bir halttı sanırım.

Ulan düşündüm de bu herif benim üzerimden ego tatmini mi kasıyordu, çünkü hiç laf etmemiştim adama oyuna dönün diyordum takıma.
Aynen böylelerine laf yetiştirecem diye hem oyununu oynayamazsın hemde onun istediğini yapmış olursun en kestirme yol direk 'sustur'.

Aynen böylelerine laf yetiştirecem diye hem oyununu oynayamazsın hemde onun istediğini yapmış olursun en kestirme yol direk 'sustur'.
Ben fazla aldırmam böyle tiplere. Yani sadece League of Legends için değil adamın bir tanesi ana avrat gelsin sövsün ben hiç yokmuş gibi işime devam ederim, sinirlerim alınmış gibidir yani. Neyse, veledin hesabına yazık oldu. Gitti 29 lvllık hesap. :D

gokhan999

Doçent
Ben fazla aldırmam böyle tiplere. Yani sadece League of Legends için değil adamın bir tanesi ana avrat gelsin sövsün ben hiç yokmuş gibi işime devam ederim, sinirlerim alınmış gibidir yani. Neyse, veledin hesabına yazık oldu. Gitti 29 lvllık hesap. :D
Mutele oyun sonunda da engelle ve rapor et bu kadar basit.

Tuna98

Üyecik
direk sustur derken mutle demek istedim :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Dostlar bu grup ip bonuslari ne zaman bitiyor

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Birazdan giriyorum oyuna sdn den giren varsa mesaj atsin nick ayni

mutluçocuk

Asistan
Hangi sunucuda olursam olayım en abidik, gubidik adamlar buluyor beni.
Euw de 3 maç attım hepsi bozgun. Artık nasıl oluyorsa rakip takım oyunu yapıyor, bendekiler patates. Şu oyunda 1 sene ya var ya yokum bıktım.

mutluçocuk

Asistan
Kesin olmamakla beraber( bir iki şampiyon değişebilir.) ezergeçer,nişancı güncellemesi gibi büyücü güncellemesi gelecek. Şampiyonlar Malhazar, Vel'koz, Brand, Vladimir, Zyra, Cassiopeia

Zafer Computer

Doçent
Hesabım ya EUW'a taşınsın ya silinsin dedim resmen sileriz kardeş sıkıntı yapma dediler :D

Deaktif edilmesini istedim Westte oynarım bu ara

MR.Anonymous

Dekan
Oyunu bırakacağım yakında. Riot sağolsun gold 5 ten bronz 3 e düştüm. Bronz ne kadar iğrenç bir yer. Her oyun afk her oyun trol, noob.

stat counter