League Of Legends Merkez Baskını Mod'u

Yeni Mod Sizce Nasıl

• Harika

• Oynamadım

• Gereksiz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
39
image.jpg

5v5 Modda, 2 koridora ayrılan oyun heyecanı doruklara çıkartıyor. 2 Ormancı aynı buff'ları paylaşabiliyor, yani eşit dağıtım oluyor. Ormanı koruyan kulelerde mevcut.
Curcunalardan galip ayrılmak güçlü ve tüm takıma yönelik ödüller sunuyor. Sizi haritanın öbür tarafına fırlatan bir havan topu ve tek seferlik Koruyucu Melek bu ödüller arasında. Seriye bağladığınız'da alev alıyor ve daha güçlü fakat daha kırılgan bir hale bürünüyorsunuz.​
  • +%10 Arkadaşlık
  • Sihirdar büyüsü bekleme sürelerinde +%30 azalma
  • 1. seviyede her 5 saniyede bir +4 Mana Yenilenmesi
  • Koridor minyonlarını biçmek (son vuruşu kimin yaptığına bağlı olmaksızın) ve canavarları kesmek, son vuruş altını almayan tüm takım arkadaşlarına altın değerinin %30'u civarında altın sağlar.
  • Şampiyon katletmek ve asist almak takım çapında altın sağlamaz.
  • Kontrol Totemleri kaldırıldı.
  • 8. dakikanın ardından 4'e 1 oyla teslim olmak mümkün.

image (1).jpg

Oyun Henüz Tamamlanmadığı için bu simgeyi sağ üst köşede göreceksinizdir. Benim gibi bu ne? diye tıklayıp boş boş bakmayın diye yazıyorum Alpha modunda yani tamamlanmadığı
anlamını gösteriyor.

runepages.png

Bazı Rünlerin Colldown (Bekleme Süresi) süreleri yükseldi
Bazı Rünlerin Azaldı.
Bekleme sürelerinin yanında etkilerindede bir kaç oynamalar eklendi

EŞYALAR KISMI ALINTIDIR.
Başlangıç Eşyaları

Doran'ın Eşyaları
image
Doran'ın Kayıp Kılıcı (Doran'ın Kılıcı'ndan daha yüksek can çalma)

image
Doran'ın Kayıp Yüzüğü (Doran'ın Yüzüğü'nden daha yüksek mana yenilenmesi)

image
Doran'ın Kayıp Kalkanı (Doran'ın Kalkanı'ndan daha yüksek can yenilenmesi)

image
Doran'ın Kayıp İdolü (Efsuncular için yeni bir eşya! Yetenek gücü, mana yenilenmesi, can ve kalkan gücü, isabet halinde minyonlara hasar)

Altın Üretimi Eşyaları
image
Targon'un Kalbi (Yadigâr Kalkan serisinin yerini alıyor. Geliştirmeleri veya Totem Koyma hedefi yok.)

image
Felsefe Madalyonu (Eski Para serisinin yerini alıyor. Geliştirmeleri veya Totem Koyma hedefi yok.)

image
Büyü Hırsızının Marifeti serisi Merkez Baskını'nda yer almıyor.

Ormancı Eşyaları
image
Gölge Avcı'nın Bıçağı (Avcı Palası ve Avcı Tılsımı'nı birleştirip her ikisinin yerini alıyor.)

Geri Dönen Eşyalar
Merkez Baskını, birkaç eski eşyayı da dükkâna geri getirdi.
image
Shojin'in Mızrağı (en son 8.12'de test edildi ve oyuna gelmedi)

image
Atma'nın Hesaplaşması (en son 8.12'de test edildi ve oyuna gelmedi)

image
Hayalet Adımları (en son 8.12'de, Kasap Köprüsü ARAM'da görüldü)

image
Hortlak Palası (en son 8.12'de, Kasap Köprüsü ARAM'da görüldü)

image
Kandöken'in Duvağı (en son 8.12'de, Kasap Köprüsü ARAM'da görüldü)

image
Karayel (en son 5.21'de görüldü)

image
Ölümateşi Pençesi (en son 5.1'de görüldü)

image
Wriggle'ın Feneri (en son 4.19'da görüldü)

image
Doğanın Kudreti (en son 2. Sezon'da 1.0.0.151'de görüldü)

image
Altın Kalp (en son 2. Sezon'da 1.0.0.151'de görüldü), Targon'un Kalbi olarak geri dönüyor. 2. Sezon'da oynayanlar hatırlar.

image
Felsefe Taşı (en son 3.13'te görüldü) Felsefe Madalyonu olarak geri dönüyor.

EŞYALAR KISMI ALINTIDIR.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Geri dönen eşyalar derken derecelide de mi ölümateşi pençesini kullanıyoruz yoksa tek bu moda özel mi? Ah eski günler...

Reaksiyon puanı
39
Geri dönen eşyalar derken derecelide de mi ölümateşi pençesini kullanıyoruz yoksa tek bu moda özel mi? Ah eski günler...

Bu mod için geri döndü, daha önceden farkettiysen aram modunda yukarıdaki eşyaların bi kısmı vardı. şimdi bu mod için eski eşyaları yeniden getirdiler, gözümüzde canlandı koskoca mazi :)

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Bu mod için geri döndü, daha önceden farkettiysen aram modunda yukarıdaki eşyaların bi kısmı vardı. şimdi bu mod için eski eşyaları yeniden getirdiler, gözümüzde canlandı koskoca mazi :)
Tüh be :( Oyunu bırakmıştım sırf o pençe ve fener için tekrar başlayacaktım dereceliye gelseydi :(

Reaksiyon puanı
39
Tüh be :( Oyunu bırakmıştım sırf o pençe ve fener için tekrar başlayacaktım dereceliye gelseydi :(

Riot o itemi gerekli görseydi emin ol geri getirirdi yada dokunmazdı. Fakat oyuna eklenen yenilikler, yeni itemler, yeni rünler, yeni orman kampları oyunu daha zevkli ve daha gelişmiş hale getirdi. Başlamanı tavsiye ederim!

---- Mesajlar birleştirildi ----

Güzel Mod Olmuş Riot u Tebrik Etmek Lazım

Konuma Bakınız: VESTEL VENUS TELEFONLAR #GururlaYerli

CS:GO'ya eklenen özellikler ile ilgili yeni konu açıcağım bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Riot o itemi gerekli görseydi emin ol geri getirirdi yada dokunmazdı. Fakat oyuna eklenen yenilikler, yeni itemler, yeni rünler, yeni orman kampları oyunu daha zevkli ve daha gelişmiş hale getirdi. Başlamanı tavsiye ederim!
Yok ya TR ye arkadaşımla oynamak dışında veya urf modu dışında asla girmem. Westte girsem eh yani adamlar full oyuna focus ve çok eğlenmiyorum orda da. Saçma eşyalar olabilirdi mesela Pençe tek atan bir ap eşyaydı kaldırabilirler ama feneri bilemiyorum o zamanlar oyunu pek bilmiyordum öylesine giriyordum ve o çok da güçlü değildi bence.

Reaksiyon puanı
39
Yok ya TR ye arkadaşımla oynamak dışında veya urf modu dışında asla girmem. Westte girsem eh yani adamlar full oyuna focus ve çok eğlenmiyorum orda da. Saçma eşyalar olabilirdi mesela Pençe tek atan bir ap eşyaydı kaldırabilirler ama feneri bilemiyorum o zamanlar oyunu pek bilmiyordum öylesine giriyordum ve o çok da güçlü değildi bence.

Karakterlere rework geldi biliyorsundur, urf modu tekrar gelir bu sene kasım gibi :)

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
LoL, çöptür. Yani en azından kalıcı olarak uzaklaştırıldığımdan beri çöp. :/

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
malesef bu mod ve diğer URF harici modlar beni ilgilendirmiyor neden diye sorarsan ekran kartım 2 sene önce yandı 1050 Ti alıcam ama anakart'ımda değişmesi gerekicek pc 11 sene oldu anlıcağın böyle aksiyonu gerilimi team fightı bol oyunlar beni aşıyo bugün 2 kere bu moda girdim Fps'im inan 00-04 den yukarıya çıkmadı zor seviyede en kolayda bile fps en fazla 10 du riot bu işi fazla abarttı sihirdar vadi'de en fazla 30'a çıkıyo en düşük ayarlarda eski istemci varken 150-300 arasıydı fpsim :( o zamanları çok özlüyorum bu modu beğendim ama beni aşıyo yeni bi sistem toplamak da para masraf çok abartıyo riot bu yama ve patchleri 15 gb oyun mu olur eskiden 5-6 gb ancaydı

Reaksiyon puanı
39
malesef bu mod ve diğer URF harici modlar beni ilgilendirmiyor neden diye sorarsan ekran kartım 2 sene önce yandı 1050 Ti alıcam ama anakart'ımda değişmesi gerekicek pc 11 sene oldu anlıcağın böyle aksiyonu gerilimi team fightı bol oyunlar beni aşıyo bugün 2 kere bu moda girdim Fps'im inan 00-04 den yukarıya çıkmadı zor seviyede en kolayda bile fps en fazla 10 du riot bu işi fazla abarttı sihirdar vadi'de en fazla 30'a çıkıyo en düşük ayarlarda eski istemci varken 150-300 arasıydı fpsim :( o zamanları çok özlüyorum bu modu beğendim ama beni aşıyo yeni bi sistem toplamak da para masraf çok abartıyo riot bu yama ve patchleri 15 gb oyun mu olur eskiden 5-6 gb ancaydı

Yenilik istiyen bir sisteme sahip bir firma RİOT. Oyuncularının beklentilerini gerçekten tam olarak karşılayabilen bi kaç oyun firmasının içinde yer alıyor. Umarım yakın zamanda sistemini düzeltebilirsin :)

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yenilik istiyen bir sisteme sahip bir firma RİOT. Oyuncularının beklentilerini gerçekten tam olarak karşılayabilen bi kaç oyun firmasının içinde yer alıyor. Umarım yakın zamanda sistemini düzeltebilirsin :)
:( hiç sanmıyorum 1400 var sadece istediğim ekran kartını alabilirim diğerleriyle beraber bi 3,5 tutar heralde lol yerine Smite oyna bence tanrılar var skill shotları güzel

Reaksiyon puanı
39
LoL mükemmel oyun ya, çok özlüyorum. Akıl, refleks, yetenek isteyen kaliteli bir oyun.Sözlü sataşma.

Geçmiş olsun :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

:( hiç sanmıyorum 1400 var sadece istediğim ekran kartını alabilirim diğerleriyle beraber bi 3,5 tutar heralde lol yerine Smite oyna bence tanrılar var skill shotları güzel

Smite hiç oynamadım tavsiyen için sağol yarın bi deniyeyim :)

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Sezon ikiden beri şu oyunu oynarım tabi son 2-3 yıldır hardcore bir oyuncu olmasam da hala arkadaşlarla keyif almak için giriyoruz. Bu mod gelmiş geçmiş en mükemmel moddu. Aşırı heyecanlıydı umarım ara ara tekrar gelir. Sadece 3 günde toplam 5 arkadaş 60 dan fazla oyun atmışızdır bu modda.

Reaksiyon puanı
39
Sezon ikiden beri şu oyunu oynarım tabi son 2-3 yıldır hardcore bir oyuncu olmasam da hala arkadaşlarla keyif almak için giriyoruz. Bu mod gelmiş geçmiş en mükemmel moddu. Aşırı heyecanlıydı umarım ara ara tekrar gelir. Sadece 3 günde toplam 5 arkadaş 60 dan fazla oyun atmışızdır bu modda.

Yeni gelen mod'un rehberini'de hazırlayacağım oda çok eğlenceli ve rekabetli :)