League of legends - elise iyi mi

Bu konuyu okuyanlar

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben elise almayı düşünüyorum kullananlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Çevrimiçi oyun mu elise?

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben kullanıyorum iyi bir sorunu yok. Sezonu gold ve üstü bitirenlere bedavaya gideceğinden dolayı biraz garip hissediyor ama geçer yakında sanırım

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
elise gayet zevkli bir şampiyon.. üst koridor ap tank veya jungle oynamayı seven biriysen al derim..

bilmeyenler için not: elise bir league of legends karakteri

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
elise iyi güçlü bi hero ama sadece örümcek modda güçlü

rozabay

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Başlık düzenlendi. [MENTION=174415]nano6824[/MENTION] lol oynamayanlar ne demek istediğini anlayamaz. Bir daha ki sefere daha açık yazarsan daha iyi olur :)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
elise iyi güçlü bi hero ama sadece örümcek modda güçlü

Aksine 2 türlü güçlü . Ne insan hali örümceksiz ne örümcek hali insansız hiç bir işe yaramaz.Tamamen komple bir karakter.

Arkadaşa gelince ellerin hızlıysa ve kozayı tutturabileceksen gerçekten çok güçlü bir karakter.Ormanda mecburi tank kasıyorsun fakat soloda yetenek gücü-tank gittiğin için karşında fazla kişi duramaz ustalaşınca.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
elise cok iyi bir hero off-tank ap oynamalisin. Alisman biraz zaman alir fakat alisinca goreceksin oynamasi cok zevkli. Kesinlikle denemeni oneririm.

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Başlık düzenlendi. @nano6824 lol oynamayanlar ne demek istediğini anlayamaz. Bir daha ki sefere daha açık yazarsan daha iyi olur :)
Başlığı düzeltiğiniz için çok teşekkür ederim.Ever League Of Legends karakteri olan elise :) İndirimdeyken almak istiyorum.Ama kararsızım.Çok zor mu daha 14 lvl'im yeni yeni başlıyorum.Ama 1350 450 ler basit kalmaya başladı.Üst taraflara da para biriktiremiyorum.Gravesi bekliyoruz işre 10/15 de :D Elise ise hoşuma gitti.Ustalaşınca iyi olacağa benziyor.Çok mu zor?Ben genelde tank oynuyorum.Malphite Chogat Rammus çok oynarım.Jungle de oynarım severim yani.Ama mid geçmeyi hiç sevmem biraz sabırsızım.(noob demiyecek herkese teşekkürler)
Bu arada üsteki mesajlara tek tek teşekkür ettim.Ama gene de yazayım Hepinize Teşekkürler.
Eğer bekle derseniz bekleyeyim.Birde muhabir janna'nın indirime girme olasılığı var mı?

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Başlığı düzeltiğiniz için çok teşekkür ederim.Ever League Of Legends karakteri olan elise :) İndirimdeyken almak istiyorum.Ama kararsızım.Çok zor mu daha 14 lvl'im yeni yeni başlıyorum.Ama 1350 450 ler basit kalmaya başladı.Üst taraflara da para biriktiremiyorum.Gravesi bekliyoruz işre 10/15 de :D Elise ise hoşuma gitti.Ustalaşınca iyi olacağa benziyor.Çok mu zor?Ben genelde tank oynuyorum.Malphite Chogat Rammus çok oynarım.Jungle de oynarım severim yani.Ama mid geçmeyi hiç sevmem biraz sabırsızım.(noob demiyecek herkese teşekkürler)
Bu arada üsteki mesajlara tek tek teşekkür ettim.Ama gene de yazayım Hepinize Teşekkürler.
Eğer bekle derseniz bekleyeyim.Birde muhabir janna'nın indirime girme olasılığı var mı?
1350 üstü skinler indirime girmez ayrıca 14 level hesapta rp ile karakter almanı tavsiye etmem bi 30 ol runelarını diz ranked gir bi 30-40 oyun oyna bu süre içinde zaten doğru kararlar verebilecek seviyeye gelirsin.Hatta rp ile karakter almanıda hiç tavsiye etmem zaten sevip oynamaya devam edersen biriktirmen kolay olur çok sık oynamazsan da rp ile karakter almaya değmez zaten.

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1350 üstü skinler indirime girmez ayrıca 14 level hesapta rp ile karakter almanı tavsiye etmem bi 30 ol runelarını diz ranked gir bi 30-40 oyun oyna bu süre içinde zaten doğru kararlar verebilecek seviyeye gelirsin.Hatta rp ile karakter almanıda hiç tavsiye etmem zaten sevip oynamaya devam edersen biriktirmen kolay olur çok sık oynamazsan da rp ile karakter almaya değmez zaten.
Aslında çok doğru söylüyorsunuz.Ama rün olayını bir kavrayamadım.Yani tam anlayamadım anlatan bir sayfa ya da kendiniz anlatabilirmisiniz.Tek kullanımlık mı oluyor?(Dota 2 de oynadım biraz ordakiler tek kullanımlıktı ama lolu 3-4 kez oynadım)Bana da saçma geliyor ama indirimdeyken ucuz o kadar pahalı değil

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aslında çok doğru söylüyorsunuz.Ama rün olayını bir kavrayamadım.Yani tam anlayamadım anlatan bir sayfa ya da kendiniz anlatabilirmisiniz.Tek kullanımlık mı oluyor?(Dota 2 de oynadım biraz ordakiler tek kullanımlıktı ama lolu 3-4 kez oynadım)Bana da saçma geliyor ama indirimdeyken ucuz o kadar pahalı değil
rune lar tek kullanımlık değil sayfa oluşturuyorsun parçalarla oyuna o sayfalar ile giriyorsun. Oynadığın oyunlarda etkileri sürekli devam ediyor. +10 ad ile girersen oyun boyu +10 ad runelardan geliyor.20 level olduktan sonra tier 3 ler açılıyor onlardan dizersin 20 level olduğunda haber ver ben yardım ederim. Ama rp ile karakter alma oyunu tam anlamıyla kavradıktan sonra rp kullanmanı tavsiye ederim. 20 level olmadan runa alma ama işlevsiz oluyorlar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
elise bna gore yari tank veya jungle oynamali , bot yada topa elise olmuyor mide kesnlikle tavsiye etmem

ama jungle icin iyi herodur lee sinden sora