League of Legends: Dünyanın En Çok Oynanan Pc Oyunu!

Bu konuyu okuyanlar

OrkunB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi türlü sevemedim LOL'ü :hammer:

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
1.2 hafta sora ben organize etcem baskanligini ustlenip , laptobum gelsin

Dark night

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi forumun lol turnuvası gibi bişey yağılsa eğlencli olabilir ??:)

DarkJoueur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyunda küfür eden ve yardımcı olmayan birçok kendini bilmez insanda var ama belli bi süreden sonra sıkıyor bence.

kryoztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LoL iyi oyun ve Türkiye'de de baya iyi iş çıkarıyor. Tanıtım ve etkinlik açısından güncel olması bizi daha çok oyuna bağlıyor gibi. Ciddi ciddi haftalık etkinlikleri takip ediyorum facebooktan ben. https://www.facebook.com/gamestanbul bu site baya güncel.

Eric Cartman

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Küfür leave feed çok maalesef oyunda buda oyunun kusru işte :)

ListerTormentor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;vzHrjOMfHPY]http://www.youtube.com/watch?v=vzHrjOMfHPY[/video]

ThanatosDharma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Turnuva-Topluluk-Şirket-Oyuncu'yu ele alırsan LOL her türlü daha önde. E-Sporu Türkiyeye getiren sanırım League of Legends [emoji106]1:
DotAnın bilkent üniversitesinde 2007den beri turnuvaları yapılıyor. Ayrıca loldr smurf hesap açanlar yüzünden bu sayı ikiye katlanıyor.

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
DotAnın bilkent üniversitesinde 2007den beri turnuvaları yapılıyor. Ayrıca loldr smurf hesap açanlar yüzünden bu sayı ikiye katlanıyor.

Sayıyı 2ye böl. Ayrıca bilkentteki turnuvaların ben hiç bu kadar ses getirdiğini duymadım. Adamlar Ülker Sports Arenada dev gibi bir sahne kurup final oynattılar. Ayrıca dotanın iyi olduğunu savunuyorsan git en iyi lol-dota forumlarında hepsi karşılaştırma yapıp lolü daha iyi buldular. Dotanın geliştiricisi hiç bir şampiyona nerf-buff getirip dengelemiyor. Riotun satış politikası kötü olabilir ancak bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmez. Dotadaki Ruslar LoL'de ki veletlerden daha beter. Ayrıca Dotada meta olayı yok. Baseden koridora gitmek 2 yılınızı alıyor. 5v1 atan şampiyonlar var ve bu hiç hoş değil. Adalet 0, meta 0, oyunculuk 0, ruslar zaten. Hala dota ile LoL'ü kıyaslayan varsa mağarasına bi internet çektirsin.

ThanatosDharma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sayıyı 2ye böl. Ayrıca bilkentteki turnuvaların ben hiç bu kadar ses getirdiğini duymadım. Adamlar Ülker Sports Arenada dev gibi bir sahne kurup final oynattılar. Ayrıca dotanın iyi olduğunu savunuyorsan git en iyi lol-dota forumlarında hepsi karşılaştırma yapıp lolü daha iyi buldular. Dotanın geliştiricisi hiç bir şampiyona nerf-buff getirip dengelemiyor. Riotun satış politikası kötü olabilir ancak bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmez. Dotadaki Ruslar LoL'de ki veletlerden daha beter. Ayrıca Dotada meta olayı yok. Baseden koridora gitmek 2 yılınızı alıyor. 5v1 atan şampiyonlar var ve bu hiç hoş değil. Adalet 0, meta 0, oyunculuk 0, ruslar zaten. Hala dota ile LoL'ü kıyaslayan varsa mağarasına bi internet çektirsin.
Fanboyluk diz boyu. Bir noobun haykırışları.

ThanatosDharma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yemin ediyorum hepiniz aynı cevabı veriyorsunuz. Gidin az ötede yaşayın. Dotanızda maphack maphack diye bağırın hatta :lol:
Ah fanboy ah. Dota 2 diye bir oyun çıktı. At gözlüğünü çıkarırsan görebilirsin. Ayrıca Free to Play adlı filmi izlemeni öneriyorum.

TbontbLethe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ah fanboy ah. Dota 2 diye bir oyun çıktı. At gözlüğünü çıkarırsan görebilirsin. Ayrıca Free to Play adlı filmi izlemeni öneriyorum.

dota 2 ye de dota diyoruz ayrıca 5 lwlda roshan kesilen oyunu maphack yapılan oyunu lol'le kıyaslayamazsınız

lolde çok ileri derecede bir oyun değil ama dota2 kadar hileye bulaşmadı henüz

heroes of the storm çıktığında bunların hepsi biticek

ThanatosDharma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dota 2 ye de dota diyoruz ayrıca 5 lwlda roshan kesilen oyunu maphack yapılan oyunu lol'le kıyaslayamazsınız

Dota 2 ve hile? VAC bandan haberin yok sanırım. 5 levelda roshan kesebilmek icin süper itemler kasıp 2 kisi dalman gerek.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Dota ile lol kıyaslanamaz çünkü lol zaten dota nin alt versiyonu sanki daha kolay oynayış arayanlar için yapılmış bir oyun gibi duruyor. Dota lol un babası , çocuk babasına çekmis nede olsa

kerkenezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

hı? dota 2 deki hile koruma sistemi lolden daha iyi. loldeki botrk hilesini drop hacki bilmiyorsun galiba kardeşim burda gelip konuşuyorsun. cs go dota 2 g.mod gibi steamin ana oyunlarında asla ve asla hile olmaz vac ban sistemi gibi sistemi aşmaları çok zor. bi aralar cs go da hile olmuştu 1-2 günde yapan tüm kullanıcıları steamden sınırsız uzaklaştırdılar. yani lol oynuyorsun diye bilmediğin oynamadığın oyun dotaya laf sokman çamur atman çok çok çok gereksiz

ThanatosDharma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hı? dota 2 deki hile koruma sistemi lolden daha iyi. loldeki botrk hilesini drop hacki bilmiyorsun galiba kardeşim burda gelip konuşuyorsun. cs go dota 2 g.mod gibi steamin ana oyunlarında asla ve asla hile olmaz vac ban sistemi gibi sistemi aşmaları çok zor. bi aralar cs go da hile olmuştu 1-2 günde yapan tüm kullanıcıları steamden sınırsız uzaklaştırdılar. yani lol oynuyorsun diye bilmediğin oynamadığın oyun dotaya laf sokman çamur atman çok çok çok gereksiz
İnternetten dota hileleri yazıp buraya yazmış [emoji2]

TbontbLethe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
en son nezaman lol oynadın botrk hilesi s3 ün sonlarındaydı . ayrıca lolde sürekli hile vardı hep var bendede var koreliler lolude mahvetti .
fakat dota2 dede var . hemde lol dekinden daha yaygın olarak var
lolun hileleri bile parayla :D