League of Legends Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Akali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2 gündür bu sorun üzerinde uğraşıyorum. 2 ay boyunca oynamadım şimdi tekrar başlayacağım. Tıklıyorum açılmıyor LoL. Kurulu olduğu dosyalardan tıklanabilecek herşeye baktım yine olmuyor. 3 kez silip yükledim, ilk yüklenince bi açılıyor sonra bir daha açılmıyor, tepki bile vermiyor. Tıklıyorum, görev yöneticisinde 1 saniye gözüküp hemen kayboluyor. Yeniden yüklemek çözüm olmuyor yani. Bunun çözümü nedir?

Akali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet, ancak hala cevap vermediler. 4. ve son kez oyunu sildim ve yüklüyorum. Anlamadığım şey şu, ilk yüklendiği an oyun zaten kendliğinden açılıyor giriş falan yapabiliyorum, sonra eğer kapatırsam bir daha da açamıyorum :D

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Antivirüs programın varsa engelliyor olabilir mi. Devre dışı bırakmayı deneyebilirsin.

Akali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Antivirüs programın varsa engelliyor olabilir mi. Devre dışı bırakmayı deneyebilirsin.
Advanced Systemcare 10 kullanıyorum bir tek, başka da bir şey yok. Engelli olduğu bir yer yoktur sanırım bilgisayarda. Bu arada bugün 4. kez silip yükledim yine aynı :/ İlk yükleyince zaten ben tıklamadna kendisi açılıyor onu kapattıktan sonra bir dahada açılmıyor yüklendikten sonra.