Lcd yada plazma marka model tavsıyesı

Bu konuyu okuyanlar

cemkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lcd yada plazma tv almayı planlıyorum fakat hangı marka hangı model kullananların ve bılenlerın fıkırlerıne ıhtıyacım war

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
1.5 yıl kadar önce Samsung 32" lcd tv almıştım. 1366*768 çözünürlüğü var diye o günlerin ortalamasının üzerinde para ödemiştim.
Ama küçük bir pc monitöründe mükemmele yakın kalite demek olan o çözünürlük koca 80 ekran tv de kaliteyi tatmin edilmezlikten kurtaramıyordu.

Şu ayrıntıları düşün derim:
- Marka görüntü teknolojilerinde bilinen ve güvenilen bir marka olsun..
- Çözünürlük ve gecikme süresi anlamında iyi bir değere sahip olsun..
- Ekstra bir ses sistemi olmasa bile kendi üzerindeki hoparlörler ortalama bir salonda sana yetsin..

Bir de küçük nüans:
Aldığın markanın aynı modelinin fiyatının çok değil 3 ay sonra en az % 20 düşmesine de kendini hazırla .
Her yeni çıkan ürün, bir öncekinin fiyatını düşürüyor satış şansı sürsün diye.
Ve bu fiyat düşmesini görmek ilk anda insana "ya ben kazık mı yedim acaba?" dedirtebiliyor..

sebu23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monitör olarak Samsung 223BW LCD kullanıyorum. Çok güzel bir monitör. Televizyon olarak da Samsung'dan şaşma derim...

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
3 adet lcd tv aldım, bence bu iş markada değil, ilk sony aldım, on numara görüntü vardı, ikinciye tekrar sony aldım, görüntüsüde berbattı kumandasıda.
sonra samsung aldım, oda ilk aldığım sony gibi çok güzel. önemli olan özellikleri.
pixel ve anlık tepki süresi

Revahak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Phılıps veya LG tavsiye ederim. Tükanda hepsi var. En iyi bunlar gösteriyo. Özellikle Philips 42PFL9603 veya 42PFL7433 veya 42PFL5603 gerçekten güzel modeller. Tabi bunların 32" olanları da var. 9603 tam olarak bilmiyorum.

42PFL5603 2300 Bonus'a 12 ay fiyat olarak da uygun görüntü olarak da yeterli.

serdarkırmızı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
plazma olarak panasonıc 42px80 hd ready full hd ısteyenler 42pz85 dusunebılır lcd dusunenler samsung 40a656 yada sony cıler ıcın 40w4000 dusunebılır fıyat ları ıcın
www.akıllıfiyat.com.tr den arasırabılırı:stuart:

ALPINEKIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
plasmada 2 dev vardır bnce panasonic ve pioneer gerisine bulaşma braz tuzlu ama bunlardan birini al lcd alıcaksan lg scarlet serisi ve samsung çok kaliteli almışkende full hd al geleceğe ilk adımı at bnce hala yayınları evimize sokamasakta

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Vestelede bibak derim arkadaşım son çıkan modelleri mükemmel bence

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ekran da samsung veya sony bravia full motion 200 hz den şaşmayacn

taraflıca sana tavsiyem samsung

çünkü bayaca cag yarattılar bu işte.

serdarkırmızı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son teknolojı olarak sony z4500 2oo hz veya samsung 40a786 led tv lerde goruntu yayınları super bır performans gosterıyor ust grupta ortalık ıyıce kızışmış durumda

BabaTurko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
maddiyatın el verirse sharp olmaz ise philip yada samsung alana kadar git hitachi al derim.. bizzat kullanan biri olarak çok memnunun.. sonuçta yukarıda sayılanlardan üst kalite bi marka..

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
vesteli arceliği boşwer sen sony brawa al rahat et
full hd olsun çözünürlüğü yüksek olsun derim eger lcd istiyosan verdiğin paraya değsin onkere alınmıyo en nihayatinde dimi teknosada süper sony ler var bak sen bence

mc_fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence trdeki en iyi fiyat avantaşı olan firma ... Istanbul bilişim
aynı ürün ler ancak fiyatlarda 300 400 ve hatta bazı yerlerle 1000 tl fiyat farkı var.. Garanti yok deniliyor ama adamlar ölüpiksel garantisi veriyor nereyle görüştüysem 5 tane sınır koşuyolar ama ib deki arkadaşlar 0 piksel garantisi veriyor.. Bu nasıl oluyo anlamıyorumm

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Samsung derim, kontrast ve yenileme hızının yüksek olmasına dikkat et, ne kadar yüksek o kadar kaliteli görüntü

serdarkırmızı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar plazma sormus panasonıc ın ustune yok bu ıste baktın butce asıyor gıt samsung al ama panasonıc tek gercek suan pıoneer zaten uretmıyor sony desen lcd uretıyor sadece panasonıc ten şaşma
42pz800

serdarkırmızı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada uygun fıyata panasonıc 42pz8e/s modelı gordum bayagı ıyı ve fıyatı uygun dusunebılır

Son mesajlar