LCD, IPS, TFT, AMOLED ve Mikro Led Panel (Ekran) nedir?

Bu konuyu okuyanlar

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz ben Ercan Güven, video görselde iphone telefonu ve ipad tableti sıfırlamak mı yoksa tüm ayarları silmek mi? doğru en sağlıklı fabrika ayarlarına dönme yöntemi nedir? Nelere dikkat etmek gerekir sorusuna cevap vermeye çalıştım. TÜM RİSK SİZE AİTTİR

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Satıyorsan, her şeyi ile (dosyalar da dahil) sıfırlayacaksın.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Özellikle bu kuralları gözden gecirelim

8) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz ben Ercan Güven, video görselde iphone telefonu ve ipad tableti sıfırlamak mı yoksa tüm ayarları silmek mi? doğru en sağlıklı fabrika ayarlarına dönme yöntemi nedir? Nelere dikkat etmek gerekir sorusuna cevap vermeye çalıştım.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz, video görselde artık her meslek kolunda şart koşulan branşta Ustalık ve Kalfalık belgesi nedir ve nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalıştım.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Samsung Galaxy Tab A T580, T585 Tablet Kırık dokunmatik ön cam değişimi, tamiri ve restorasyonu nasıl yapılır? Kırık ön cam tamiri çalışma videosu.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Arkadaşlar hoşgeldiniz, video konusu Reeder, M7 Go tablet açılmıyor, logoda kalıyor, güncelleme esnasında sustu vb durumlara nasıl müdahale edeceğiz? soft brick yapacağız sorusuna denenmiş çözümleme anlatımıdır. iyi seyirler.

Son mesajlar