Launcher satın alıcam yardımcı olurmusunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba. Action Launcher indirdim ve çok hoşuma gitti. 12,99tl fiyatı var plus sürümüne geçmek için. Satın almayı düşünüyorum ama ya daha iyi launcher varsa?

Şimdiye kadar launcherlar ile pek uğraşmadım o yüzden yardımınız gerekiyor arkadaşlar.

Action Launcher Plus 12,99TL'ye satın alıyımmı? bide google play store'da plus sürümü yok, ücretsiz sürümü indiriyorsunuz ve uygulamanın içinden satın alıyorsunuz.

Cihazı sıfırladıktan sonra satın aldığım google hesabım ile giriş yapıp launcher'ı tekrar indirdiğimde, plus (ücretli) sürümü aktif olurmu yoksa tekrarmı satın almam gerekicek?

Daha iyi launcher varsa öneride bulunabilirmisiniz? akıcı olan, takılma yaşamayacağım popüler bir launcher varmı?

Bide rewun icon pack'i satın alıcam 2tl fiyatı var, launcher ve ikon paketi toplamda 15 tl civarı olması şartıyla güzel önerilerinizi bekliyorum.
@Jiraiya06 Senin bilgin vardı yanlışım yoksa?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Tavsiyem ücretsiz versiyonu ile nova launcher'i karşılaştır hangisi hizli gelirse onu al. Ben zamanında hep nova launcher kullandim en hızlı oydu simdi bilmiyorum. Rewun icon pack markette yapabileceğin en iyi tercih olmus, hava saat widgeti olarak da ez weather dusunebilirsin , yalniz plus sürümü uygulama içinden satin alinca sifirlayinca gidip gitmedigini bilmiyorum

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] 2 Tane kredi kartını denedim kredi kart numarası geçersiz hatası alıyorum ne alaka? steam olsun lol olsun devamlı kullandığım kredi kartları, daha 2 gün önce kullandım. Neden kart numarası geçersiz diyor?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] 2 Tane kredi kartını denedim kredi kart numarası geçersiz hatası alıyorum ne alaka? steam olsun lol olsun devamlı kullandığım kredi kartları, daha 2 gün önce kullandım. Neden kart numarası geçersiz diyor?
Bu konuda bir bilgim yok güvenlik vs nedeniyle olabilir

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bu konuda bir bilgim yok güvenlik vs nedeniyle olabilir

Action ve Novanın iksinde ufak tefek sorunlar buldum bu yüzden almayacağım launcher. G4'ün arayüzü gayet hoş zaten neden launcher'a bulaştım bilmiyorum.

Fakat ikon paketine hasta kaldım hatta geliştiricinin birden fazla ikon paketleri varmış 3-5 tane beğendim alıcam ama hata veriyor anlamadım gitti.

İnternetten kullanıma kapalı olsa steamden vs oyun alamazdım internetten ürün sipariş edemezdim, kartlar açık yani o konuda sıkıntı yok.

Verdiği hata kart numarası yanlış :D saçmalığa bak kartın üzerinde ki numaraları kontrol etmekten kör oldum tek tek :mrgreen:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada ikon paketleri sadece launcherlarda aktif oluyorlarmış? neden normal arayüzde kullanamıyorum... Morelim bozuldu şimdi.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Action ve Novanın iksinde ufak tefek sorunlar buldum bu yüzden almayacağım launcher. G4'ün arayüzü gayet hoş zaten neden launcher'a bulaştım bilmiyorum.

Fakat ikon paketine hasta kaldım hatta geliştiricinin birden fazla ikon paketleri varmış 3-5 tane beğendim alıcam ama hata veriyor anlamadım gitti.

İnternetten kullanıma kapalı olsa steamden vs oyun alamazdım internetten ürün sipariş edemezdim, kartlar açık yani o konuda sıkıntı yok.

Verdiği hata kart numarası yanlış :D saçmalığa bak kartın üzerinde ki numaraları kontrol etmekten kör oldum tek tek :mrgreen:

Bu arada ikon paketleri sadece launcherlarda aktif oluyorlarmış? neden normal arayüzde kullanamıyorum... Morelim bozuldu şimdi.

Aldin mi rewun ben de alacağım efsane paket, tabi olmaz ikon paketi launcherlar için lg home için değil ama bildiğim kadarıyla tek tek ikonlara basılı tutup yapabiliyorsun

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Aldin mi rewun ben de alacağım efsane paket, tabi olmaz ikon paketi launcherlar için lg home için değil ama bildiğim kadarıyla tek tek ikonlara basılı tutup yapabiliyorsun

Şimdi şöyle yapıyım en iyisi boşuna elimde patlamaması için apk varsa indirip deniyim. Nasıl olsa g2, g3, g4 hepsinde aynı ikon düzenleme sistemi var. Eğer olursa direk alıyım zaten %50 indirimdeymiş 2tl bişi değil.

Test ettim işe yaramıyor. Aktifleştirmek için launcher istiyor. Anlaşılan ikon paketide kullanamıyoruz bu nedir yav :D bide android özgürmüş falan filan :D valla ios'a ikon paketi yüklerken hiç launcher kur demiyordu :mrgreen:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Şimdi şöyle yapıyım en iyisi boşuna elimde patlamaması için apk varsa indirip deniyim. Nasıl olsa g2, g3, g4 hepsinde aynı ikon düzenleme sistemi var. Eğer olursa direk alıyım zaten %50 indirimdeymiş 2tl bişi değil.

Test ettim işe yaramıyor. Aktifleştirmek için launcher istiyor. Anlaşılan ikon paketide kullanamıyoruz bu nedir yav :D bide android özgürmüş falan filan :D valla ios'a ikon paketi yüklerken hiç launcher kur demiyordu :mrgreen:
Desteklediği durumlar burada yazıyor
68d6291b1be4a0b846702ab5b3f84bed.jpg

Uyan varsa sana dene :)

smodi79

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Launcher a para mi verilir krdsm nette bir suru full var indir kullan.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Yazılan mesajları okumaya üşendim ama nova launcher prime kullanıyorum piyasanın en iyisi diyebilirim. Ölüyü diriltir.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Launcher a para mi verilir krdsm nette bir suru full var indir kullan.

Emeğe saygı, geliştiricilere destek ve kişinin karekterine göre değişir o dediğiniz. Eğer değerse ve işime yarayan bir şeyse oyun olsun uygulama olsun ücreti neyse veririm sıkıntı değil.

Yazılan mesajları okumaya üşendim ama nova launcher prime kullanıyorum piyasanın en iyisi diyebilirim. Ölüyü diriltir.

Teşekkür ederim. Nova launcher prime alıcam yakında 2 tane kartı okumadı babamın kartı okuttum kabul etti. Babamın kartta yeni boşalmıştı, bi icon paketini alabildim o kadar :D

Launcher'ı 2-3 güne alıcamda bişi sormak istiyorum novanın free sürümü bile çok iyi yani hemen hemen her şeyi karşılıyor. Sizce değermi prime almak? yani pek bir artısını göremedim, dockda ki uygulamaların büyüklüğünü falan ayarlayabiliyoruz o kadar yanlışım yoksa?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba. Action Launcher indirdim ve çok hoşuma gitti. 12,99tl fiyatı var plus sürümüne geçmek için. Satın almayı düşünüyorum ama ya daha iyi launcher varsa?

Şimdiye kadar launcherlar ile pek uğraşmadım o yüzden yardımınız gerekiyor arkadaşlar.

Action Launcher Plus 12,99TL'ye satın alıyımmı? bide google play store'da plus sürümü yok, ücretsiz sürümü indiriyorsunuz ve uygulamanın içinden satın alıyorsunuz.

Cihazı sıfırladıktan sonra satın aldığım google hesabım ile giriş yapıp launcher'ı tekrar indirdiğimde, plus (ücretli) sürümü aktif olurmu yoksa tekrarmı satın almam gerekicek?

Daha iyi launcher varsa öneride bulunabilirmisiniz? akıcı olan, takılma yaşamayacağım popüler bir launcher varmı?

Bide rewun icon pack'i satın alıcam 2tl fiyatı var, launcher ve ikon paketi toplamda 15 tl civarı olması şartıyla güzel önerilerinizi bekliyorum.

Hocam sen yetkili birine benziyon :D belkide forumda gördün beni bana bi laucncher odinle stock rom ve root konusunda yardımcı oslan ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Hocam sen yetkili birine benziyon :D belkide forumda gördün beni bana bi laucncher odinle stock rom ve root konusunda yardımcı oslan ?

Samsung cihazları hakkında bilgim yok fakat konu linkini atarsanız özelden yardımcı olmaya çalışırım, root rom vs konularında bilgiliyim, bildiğim bişi varsa yardım ederim.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Samsung cihazları hakkında bilgim yok fakat konu linkini atarsanız özelden yardımcı olmaya çalışırım, root rom vs konularında bilgiliyim, bildiğim bişi varsa yardım ederim.

Atıyorum hocam .

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] benzer bir mail de sen çekebilirsin bu mailimde senin kanayan yaranı dile getirdim
ab21f55c26a3badc29c29b9b87fb211b.jpg

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings benzer bir mail de sen çekebilirsin bu mailimde senin kanayan yaranı dile getirdim
ab21f55c26a3badc29c29b9b87fb211b.jpg

Adamsın kanka :D ben satın aldım zaten çoktan :) nova ile kullanıyorum, android ana ekran paylaşım konusuna bak bi :p lg home'a gelirse çok güzel olur valla, launcher hem fazladan pil tüketiyor hemde ufak tefek buglar veya stabilite sorunları olabiliyor. LG Home'un arayüzü çok akıcı çünkü.

omerfarukkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bence Action u görmüştüm ama bence nova launcher prime daha iyi bir deneyim sunuyor

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Nova launcher kullanmıştım ama tablet eski olduğu için zor kaldırıyordu ben de kaldırmıştım. iyi bir cihaz olsa aslında güzel kullanılabilir bir launcher...
her neyse bence satın almayın internetten güvendiğiniz bir siteden apk indirin 13 tl zor bulunmuyor bence israf olur.
iyi günler...

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Nova laucher genel kullanıcı kitlesine sahip ekibi de gayet iyi ve gelişmekte deneye bilirsin.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Nova laucher genel kullanıcı kitlesine sahip ekibi de gayet iyi ve gelişmekte deneye bilirsin.
Android 6, 7 sürümüne çok benziyor Launcher'a... Android 6.0 altında kullanırsanız Android 6.0 hissi yaşıyorsunuz :D