Last Man Standing Hata !

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet1634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyuna girip solo play e bastıktan sonra hata veriyor :

D3DX11 CreateTextureFromMemory: error (E_INVALIDARG)

Samet VT.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı şey oldu şimdi oyuna girip solo playe bastığımda bu hatayı alıyorum:

YOU HAVE BEEN DISCONNECTED FROM THE SERVER

Flardryn

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Bende de aynı şey oldu şimdi oyuna girip solo playe bastığımda bu hatayı alıyorum:

YOU HAVE BEEN DISCONNECTED FROM THE SERVER

Tekrar tekrar dene server a bağlanamayınca bunu söylüyor, birkaç kere deneyince bağlanıyorsun.

musaasum5151

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bnde sureklı oluyor bu hata lutfen yardım edermısınız

ddinisdima32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Last man Standingte Bendede bu şekil hata verior Bütün Bunlar alakalı Videoları izledim yakşalık 10-15 Video AMD RADEON la alakalı bişeymiş ama bende AMD ile ilgili hiç bi özellik yok Zaten BU sorunu Bilen Varsa Yardım ederse Cok mutlu Olurum :D

FroynBast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı hatayı alıyorum ama ekran kartı nvidia çözebilen biri olursa çözümünü yazsın lütfen

Mam8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bende launcher hiçbir şekilde gelmiyor. anlık bir çalışıyor yazıyor sonra kayboluyor açılmıyor bilgisi olan var mı ?

kaanBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynısı bendede var açlıştırılıor diyo sonra açılmıyo 2 defe sildim yükledim olmadı belki güncellemedendir
--- Gönderi Güncellendi ---
aynısı bendede var açlıştırılıor diyo sonra açılmıyo 2 defe sildim yükledim olmadı belki güncellemedendir

メSpooky'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen şu hatanın çözümünü bulun. directx 11 var ama oyuna girdikten sonra oyundan atıyor ve hata veriyor. LÜTFEN YARDIM

muhammet elik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben register hatasının çözümü yabancı bir siteden buldum Bilgisayarım C: Program Dosyaları(x86) Steam Steamapps Common' da oyunun dosyasını bulum ordan Launcher ile girin sıkıntı çıkmıyor