Lara Yalnız Kaldı

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Tomb Raider artık maceralarına tek başına devam edecek. Karakterin yaratıcısı Toby Gard seriyi bıraktığını açıkladı.

Tomb Raider hayranları, serinin yeni oyunuyla ilgili gelişmeleri beklerken, üzücü bir haberle karşılaştılar. Karakterin ve serinin yaratıcısı Toby Gard bundan sonra Tomb Raider oyunu yapmak istemediğini açıkladı. Gard ayrıca hayatını daha fazla Lara'ya ayıramayacağını artık yeni işler yapmak istediğini söyledi.
12530790551253379798.jpg
Aslında, bu Toby ve Croft çiftinin ilk ayrılığı değil. 97 yılında yapımcı fikirlerine önem vermiyorlar ve yaratıcılığına karışıyorlar diye Core Design'dan istifa etmişti. Bu olay serininde ufak çapta bir kıyamet yaşamasına neden olmuştu, zira seri aldığı kötü eleştiriler ve tepkiler yüzünden bitme aşamasına gelmişti. Daha sonra Eidios hatasını anlayıp, Toby Gard ile tekrar anlaştı ve Tomb Raider'ı Legacy of Kain serisiyle tanınan Crystal Dynamics'in eline bıraktı. Bu da serinin ikinci baharını yaşamasını sağlamıştı. Gard GTA tarzı serbest bir oynanışa sahip yeni bir Tomb Raider üzerinde çalışıyordu. Anlaşılan yapımcı, Lara'nın kaprislerinden bıkmış ki, emeğinin karşılığnı görmeden ayrılık kararı aldı.
::Sizce bu ayrılık yeni Tomb Raider oyununu nasıl etkileyecek?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Bu bot hem foruma yazabiliyor, hem de ana sayfaya flash haber atabiliyor. Konuya Dönecek olursak çokta tınnnn.

emptyheart

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
waaay bot a bak sen asistan üyeyim bunun yaptığını yapamadık ana sayfaya flash haber hee
lara cığım sen üzülme gülüm ver adresini ben gelip aliim seni biyerlerde bişyler içeriz

bi yürü gitbee booot

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Sevemediğim saçma oyunlardan. Sadece Lara Croft Legend'i oynamış ve beğenmemişdim.
Zaten bu Lara Crosft'un tüm oyunlarını oynamaya kalksam yaşlanırım.

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
1996 dan beri seriyi büyük merakla bekleyen ve 6-7 oyununu oynayan birisi olarak mause olayını devreye soktuklarında oyunu oynanamaz hale getirdikleri için oyundan soğumuştum. ama genede takip ediyordum. son oyunuda bitirdikten sonra takrar müdavimi olduğum oyunlardandı serinin bitmemesini istemem :) son oyunda çok zevk aldım biraz kısa sürdü ama başından kalkmadan oynadıım oyunlardandı

dipnot: Tomb Raider kesinlikle konsolda oynanırmış oynayınca anladım :)