Laptopumdan çıkan garip ses

Bu konuyu okuyanlar

Arda_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Hepinize merhaba her gün oyun oynarken yada yazı yazarken 1 saat de 5-10 kez klavye geç algılayıp ses çıkartıyor ve bilgisayar kapanana kadar geçmiyor Not : Laptopumun klavyesini soketi takılı değil USB li klavye kulaniyorum eskiden laptop klavyesi soketi takılıyken ctr alt del yapıncs geçiyordu şimdi yeni usb klavyede yapıncs geçmiyor

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Nasıl bir ses çıkarttığını tarif* edebilir misiniz? Ayrıca bu problemi çözmek adına daha önce format atmış mıydınız?

Son düzenleme:

Arda_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet format attım ve dıt dıt dıt dıt diye ses çıkarıyor hiç durmadan hapörlerden geliyor sistem seslerie olarak gösteriyor o ses geldimi klavye geç algiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bir ses çıkarttığını edebilir misiniz? Ayrıca bu problemi çözmek adına daha önce format atmış mıydınız?
Evet format attım ve dıt dıt dıt dıt diye ses çıkarıyor hiç durmadan hapörlerden geliyor sistem seslerie olarak gösteriyor o ses geldimi klavye geç algiliyor

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Soketin takılı olmadığını söylemişsiniz yeni fark ettim, peki farklı bir klavye denediniz mi? Takılı kalma gibi bir problem olabilir ya da art arda shift tuşuna basıyorsanız yapışkan tuşlar aktif hale geliyor olabilir. Bunları kontrol ettiniz mi?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Toucpad'i devre dışı bırakıp denermisin..

Arda_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Soketin takılı olmadığını söylemişsiniz yeni fark ettim, peki farklı bir klavye denediniz mi? Takılı kalma gibi bir problem olabilir ya da art arda shift tuşuna basıyorsanız yapışkan tuşlar aktif hale geliyor olabilir. Bunları kontrol ettiniz mi?
Denedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi fark ettimbu ses çıkarken Bu bilgisayar a girdim hiçbirsey yok bu klosor boş diyor