Laptopuma Elektrik Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

KendineYunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Arkadaşlar Öncelikle Bana Yardım Etiğiniz İçin Hepinize Teşekkür Ederim.Ben Herşeyi Detaylıca Anlatıcam. Arkadaşlar Benim Bir Casper Laptopum Var Yaklaşık 5 veya 6 Yıllık Laptopum Abim Askerden Geldiğinde Ben Laptopu Ona Bıraktım Oynasın diye abim 1 ay sonra Laptopu Oynamamaya Başladı Merak Etim Bilgisayarı Açtım Bilgisayara Güç Geliyor Ama Ekran Gelmiyordu. Abime Sordum Bilgisayarı Sökmüş Yediniden Takmış Bilgisayarı Açmış O Gece Oynamış Kapatmış İşte Ekran Gelmememiş Neyse Sorunum Bu Değil İnterneten İzledim Ama Olmadı Bende Dedim ki sökeyim Herşeyi bakayım ne varmış diye söktüm ve şey arkasındaki Parçaları Hiç Zarar Vermeden Söktüm Ve Klavyeyide Söktüm Ama Fark Etmeden Klavyenin Altında Kağıda Benzeyen Büyük İhtimalle Bi şeyleri İleten bir kablo benzeri Bi şeyler var onları söktüm adlarını bilmiyorum 4 tanesi Söküldü 3 ü Uzun Olduğu İçin Geri Yerleştirdim ama 1 i çok kısa olduğu için yerleştiremedim neyse Herşeyi aynen taktım çalıştırdım bilgisayara Elektrik Gelmedi. YANİ ARKADAŞLAR SORUNUM O KABLO GİBİ ŞEYLERŞEMİ ALAKALI YOKSA SÖKTÜĞÜM PARÇALARLAMI AMA SANMAM ÇÜNKÜ HERŞEYİ AYNEN TAKTIM. BURAYA KADAR OKUDUYSANIZ GERÇEKTEN TEŞŞEKÜR EDERİM İYİ GÜNLER CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Fleksleri diyorsun sanırım ama gözle görmeden, test etmeden bilemeyiz... En azından foto atmalısın detaylı ama bence en iyisi bu işten anlayan birine tekrardan söküp toplatmalısın.

KendineYunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fleksleri diyorsun sanırım ama gözle görmeden, test etmeden bilemeyiz... En azından foto atmalısın detaylı ama bence en iyisi bu işten anlayan birine tekrardan söküp toplatmalısın.
Şey Atmaya Çalıştım Ama Çok Büyük Diyor Şöyle Anlatıyım ÜST kenardan Gelen 2 Fleks Var 2 si Uzun Oldu İçin Takıyorum Aşada Var Bir Tane O Uzun Onuda Takıyorum Ama Ortada Mavi Var Çok Kısa Takamadım Bir Türlü Yani Bu Bilgisayara Elektrik Grlmememesinin Flekslerle Bi alakası Olabilirim Foto Atmaya Çalışıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Şekilde Attım Şöyle Açıklıyım 4 numara zile Gösterdiğim Fleks i Takamıyorum Ve Diğer Resimdeki Yeşil Okşarla Gösterdiğim Yere Takamıyorum Dedim Fleks İ Ve Diğer Fotoda Hangi Fleksin Nerden Geldiğini Göstermek İçin

Ekli dosyalar

• IMG_20190624_115945.jpg
    IMG_20190624_115945.jpg
    99.6 KB · Görüntüleme: 242
  • IMG_20190624_115620.jpg
    IMG_20190624_115620.jpg
    77.8 KB · Görüntüleme: 240
  • IMG_20190624_120233.jpg
    IMG_20190624_120233.jpg
    113.2 KB · Görüntüleme: 225
Son düzenleme: