Laptoplarda Paylaşımlı Ekran Kartı

Bu konuyu okuyanlar

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
sevgılı dostlar.ben bır hata yaparak paylaşımlı ekran kartı olan bır asus laptop almıstım.oyun oynayamıyorum cunku kaldırmıyor.acaba 512 olan ram imi arttırsam oyun oynayabılırmıyım? ekran kartım ıntel gma 950 gfx paylasımlı yardımlarınız beklıorum.sımdıden saolun..

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ramini arttırırsan az da olsa fark elde edersin ekran kartın eğer 256 mb paylaşımlı ise baya bir fark göreceksin...Ama görüntüden fazla birşey bekleyemezsin detayları aza indirirsen rahat rahat ram takviyesiyle oynayabileceğine inanıyorumm

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
goruntu yeter zaten sadece oyun ıcın dıorum.yorum ıcın saol.

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Gma 950 chipsetinden büyük bir performans beklemen hayal olur.Ama yapacagin ram arttıeımı sistemi rahatlatacaktır emin ol ...

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
suan fıfa 07 oynayabılıyorum.underground 2 yıde oynatsın baska bı sı ıstemıorum :p

gecevardiyasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
suan fıfa 07 oynayabılıyorum.underground 2 yıde oynatsın baska bı sı ıstemıorum :p

Merhaba
Bende bütçeme uygun güzel bir dizüstü bilgisayar (Intel Core Duo T2450 2.0GHZ 250GB HDD,3GB Ram,14.1" Ekran ) alacağım bu hafta içinde. Bilgisayarın ekran kartı Intel GMA 950 Paylaşımlı 224MB DDR2.

Bilgisayarda oyun oynamayacağım, oyunlarla aram yok, genelde visual studio 2005 gibi yazılım geliştirme programlarıyla çalışıp bol bol DVD film izlemek istiyorum.

Sormak istediğim bu ekran kartı (Intel GMA 950) acaba yüksek çözünürlüklü DVD filmlerde nasıl performans verir? Görüntü kalitesi nasıl olur?

Çok kötü/Kötü/Normal/İyi/Çok iyi?

Seninde ekran kartın aynıymış, hazır bulmuşken sorayım dedim :) Çok tereddütler içindeyim valla :)

BeNBeN

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Paylaşımlı ekran kartları kadar nefret ettiğim başka bir şey yoktur. Yapabileceğin çok fazla şey yoktur çünkü fazla bir teknolojiyi desteklemez o kartlar.