Laptop'a Oyun Yükleyince Çöktü tekrardan böyle bir şey olurmu?

Bu konuyu okuyanlar

Rentared

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar başlıktada söylediğim gibi daha önceden laptop a deadpool ve cs go yüklemiştim aradan kısa bir süre geçtikten sonra çöktü sistem ise şu = 4 gb ram - GeForce 820m ekran kartı - işlemci i3-3217U bu laptopta çöktü şimdi ise sadece ve sadece trove indirmek istiyorum yine çökme ihtimali varmıdır ?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Sistem özellikleri yetmeyen bir oyun yükleseniz bile bilgisayar veya işletim sistemi çökmez. Çökmeden kastınız nedir ? İşletim sistemi mi çöktü ?

Rentared

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir gün yine cs go yu oynuyordum sonra kapattım daha sonra tekrar açmak istediğimde siyah ekran geldi ctrl+alt+del ve windows+r felan denedim ama hiç bir komut gelmedi daha sonra bilgisayarcıya götürdüm laptobu düğmesinden kapattıysanız olmuştur dedi daha sonra abime çökme demiş yüklediği oyundan dolayı çökmüş dedi

Robinson Crusoe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ah şu mahalle arası 20 liraya format atılır bilgisayarcıları. :) Yalan söylemiş. Oyundan bilgisayar çökmez. Yüklediğin oyun korsan ise virüslü olabilir.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Windowsun çökmesine davetiye çıkaran olaylar;

Defragg yaparken ani kapanmalar.
Windows güncellemelerini yapılandırırken ani kapanmalar.
Zararlı yazılım bulaşmasından kaynaklı çökmeler.
Sistem dosyalarının zarar görmesinden kaynaklı çökmeler.

Rentared

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yükleyeceğim oyun steamın kendi oyunu ? çökmez değil mi lütfen çünkü çökerse bu sefer %100 dayak yerim :unsure:

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Hayır oyundan bir bilgisayar çökmez.Bende bilgisayarı kapattığımda olmuştu.Windowstan birşey bekleme.