Laptopa Bikac Damla Su Döktüm Sizce Bozulmusmudur?

Bu konuyu okuyanlar

Saruhan0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Anladığım kadarıyla bilerek yaptınız.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Benim babam bana istediğim bir şey olup olmadığını sorar.Ama ben asla ve katiyyen bir şey istemem.Çünkü insanların benim için herhangi bir zarar veya zorluğa sıkışmasını istemiyorum.Bilgisayarım kötü ama gidipte''Bana bilgisayar al'' diyemem.Utanırım.Bu yüzden en azından onun sıkıntıya sokmamak için bu bilgisayara katlanıyorum.
Gidip babanın pc'sine zarar vermektense Medeni insan gibi ne yaparsa kendisine pc alacağını sor.Dürüstlükten zarar gelmez.Almıyorsa da yapacak bir şey yok.İnsanların eşyalarını Baban dahi olsa zarar vermen senin isteklerin için bile olsa kınanılacak bir davranıştır. :(

Reaksiyon puanı
6,425
Bu ciddi anlamda saçmalık bir markete girdiğinde 200 tl ödüyorsun 2 şey aldığında ve sen babam bana bilgisayar alsın diye utanmadan bilgisayarını bozmaya çalışıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem bilgisayarın o kadarda kötü değilki daha kötülerini gördüm o bilgisayarlarla oyun oynamak dışında herşeye yeterdi ki?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,117
Soru yukardaki gibi laptop un alt deliklerine damlattım suyu. artık biktim babam alsın su yeni pc yi.
Neden su döktün ki babanı zor duruma sokabilirsin eğer maaşı yüksekse ortalama üstüyse onunla konuş ve alabilir mi diye sor almam derse derslerine yoğunlaş çabanı görecektir

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Soru yukardaki gibi laptop un alt deliklerine damlattım suyu. artık biktim babam alsın su yeni pc yi.
dosyalar gitmş olabilir eğer yapmasaydın belki bilgisayar kötü olabilirdi ama baban bozulduysa satıp belki yenisin almayı düşünüyordu bozulduysa satamaz alsa bile çok da güçlü almaz (bence)

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Aferin sana, babanın ders yapmasını engelledin ve eğer inanıyorsan kaç kişinin "hakkına" girdin. Değer miydi 5 yıl maksimum oynayacağın oyunlar için kardeşim? Umarım bozulmaz.
Harbiden ama babası daha maaşı düşükse nasıl alsın pc ona zaten bir bilgisayar tonlarca para.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Derse girmeyince parası da gidecek, kendi topuğuna sıkmış oldu. Baban senin iyiliğini istiyor ama farkında değilsin ki. :(
Haklısın.

Belki telefonundan girer ama yinede yaptığın şey aşşırı mantıksız.
O pcyi alamayanlarda var sırf yeni pc için su dökmüş.

Aferin sana, babanın ders yapmasını engelledin ve eğer inanıyorsan kaç kişinin "hakkına" girdin. Değer miydi 5 yıl maksimum oynayacağın oyunlar için kardeşim? Umarım bozulmaz.
Umarım Bozulmaz Pc.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Böyle bir şey yapmak hiç doğru değil. Yeni bir şey alınsın diye asla elindekini bozma. Farkındaysan hiç bir şey bedavaya alınmıyor. Bir de Türkiye'de fiyatlar daha yüksek.
Hiç akıllıca ve mantıklıca bir şey değil bu. Onun yerine güzelce babanla konuş daha iyi.
Lütfen böyle şeyler yapmayalım.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,206
Benim babam bana istediğim bir şey olup olmadığını sorar.Ama ben asla ve katiyyen bir şey istemem.Çünkü insanların benim için herhangi bir zarar veya zorluğa sıkışmasını istemiyorum.Bilgisayarım kötü ama gidipte''Bana bilgisayar al'' diyemem.Utanırım.Bu yüzden en azından onun sıkıntıya sokmamak için bu bilgisayara katlanıyorum.
Gidip babanın pc'sine zarar vermektense Medeni insan gibi ne yaparsa kendisine pc alacağını sor.Dürüstlükten zarar gelmez.Almıyorsa da yapacak bir şey yok.İnsanların eşyalarını Baban dahi olsa zarar vermen senin isteklerin için bile olsa kınanılacak bir davranıştır. :(
Bir de benim babama bak, her gün 1 dakika konuşuruz hiç oğlum ihtiyacın var mı diye sormaz. Adı lafta babalık.