Laptop Veya Masaüstü Bilgisayara Göre Masaüstü Ortamı Ayrımcılığı Yapar Mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Evet sorumuz başlıkta ki gibi ama ufak bir açıklama yazayım ben kendi tercihim tabiki yazacaklarım ama misal laptoplarda openbox ve panteon masaüstü yönetici daha zarif duruken masaüstünde ayn zarifliği görmüyorum her ne kadar kullansamda ama masaüstü bilgisayarla için gerek budgie gerek xfce gerekse kde ve yazmadığım bir kaç ortam daha şık durmakta siz ne düşünürsünüz.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Laptop ve masaüstü bilgisayarlar için masaüstü ortamı ayrımı yapmam. Kullanılan disk türüne göre masaüstü ortamı ayrımı yaparım.
Örneğin SSD'li sisteme KDE, Gnome, Cinnamon, Budgie, Deepin; HDD'li sisteme ise XFCE, LXDE, Openbox ve Mate gibi masaüstü ortamlarını daha uygun görürüm. Çünkü kim ne derse desin Gnome, Cinnamon, Deepin ve KDE gibi masaüstü ortamları HDD'li sistemlerde çok hızlı açılmıyor. En azından benim gözlemlerim bu yönde.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Tost makineme dahi KDE kurarım, affetmem.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Açıkçası öyle ayrımcılık yapmam hangisini en çok işimi görecekse onu her bilgisayarda kullanırım.

iblah60

Asistan
Reaksiyon puanı
482
işimi görecek ve fazla kasmayacaksa yani bilgisayar kasmadan çalışıyosa bir xfce ci olarak kde bile kurarım ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

yani pc özelliklerine göre evet yaparım ayrımcılık zaten bana göre bi xfce bir de kde diğerleri hoşuma gitmiyo

Son düzenleme: