Laptop tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Kadem Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar 4300tl civarı oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Aklımda şu laptop var:
Not: bütçe sınırım bu daha pahalı bir laptop önermesseniz sevinirim

Ogzhnatss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben uzun zamandır araştırdığım fakat herkesin gereksiz yorum yaptığı bi sorunum var. Elektronik Mühendisliği öğrenciyim inşallah gelecek sene ve bilgisayar olarak Mac kullanmak istiyorum. Proteus Altium Matlab programlarını kullanıcam. Sizce almalı mıyım?(win kurup kullanmayı farz olarak görüyorum)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Ben uzun zamandır araştırdığım fakat herkesin gereksiz yorum yaptığı bi sorunum var. Elektronik Mühendisliği öğrenciyim inşallah gelecek sene ve bilgisayar olarak Mac kullanmak istiyorum. Proteus Altium Matlab programlarını kullanıcam. Sizce almalı mıyım?(win kurup kullanmayı farz olarak görüyorum)
Bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak Mac almanı önermem öğrencilik sürecinde bazı zamanlarda ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Şuan Mac ürünleri çok pahalı zaten fiyatını hak etmiyor.

Ogzhnatss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayar mühendisliği öğrencisi olarak Mac almanı önermem öğrencilik sürecinde bazı zamanlarda ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Şuan Mac ürünleri çok pahalı zaten fiyatını hak etmiyor.
Sıfır almayı düşünmüyorum bir arkadaşımda 17 model 8gb ram 256 ssd olan cihazını alıcam 4000 civarına. Mac istememin sebebi hafifliği bataryasının iyi olması. Monster MSİ tarzı gamingler hiç hoş gelmiyor. Benim için başlıca kriterler ince olmasıydı. Ama yorumunuz için teşekkür ederim :)