Laptop tavsiyesi istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Jaxjax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar aslında aklımda 2 laptop vardı bununla ilgili konuda açtım ama tam kafamda oturtamadım fikrinizi almak istiyorum farklı olarak. Şimdi ben 6 k ya kadar ( ufak bi tık geçebilir) laptop almak istiyorum. Öyle gta 5 witcher falan oynayan biri değilim bi lol oynarım çok nadir bi de lol de tft modu aynı zaman da elektrik elektronik mühendisiyim laptopla sürekli bi yere gidip sürekli kullanım içerisindeyim, gaming laptop almama gerek var mı yada önerebileceğiniz o fiyata bunu alman daha mantıklı dediğimiz laptop önerisi var mı?

Ek olarak gönlüm msi istiyor markadan dolayı ama bu bütçeye de kötü bi msi almak istemiyorum.

Jaxjax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Edit : Öğrenciyim

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Şu konuya bir göz atın derim.

Jaxjax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eyvallah hocam Acer siz kullanıyordunuz galiba, biraz çekimserim Acer diye yoksa fiyat ve özellikler çok cezbetti beni. Bi de dediğim gibi lol falan oynarım Max acaba gaming laptop almam hata olur mu? Aynı paraya hem kaliteli hem daha uzun ömürlü normal bi laptop mu almalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper Excalibur G770.9750-BVH0X Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Attığınız acerin aynısı n11 de daha ucuz burdan sipariş vericem galiba. Bu sefer de bi fiyat patlaması olmazsa siparişi yapıştırcam direk.

Pardon yanlış link bunu atıcaktım

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
391
Evet hocam Acer Nitro 5 kullanıyorum. 85-90 derece sıcaklık dışında bilgisayarın hiçbir sorunu yok o da zaten yazları oluyor. Ayrıca intel turbo boost u kapatınca sıcaklık bayağı düşüyor.
Eğer başka bir oyun oynamayacaksanız bu bilgisayara ihtiyacınız yok. Ama ileride oynarsanız ya da başka bi iş için ihtiyaç duyarsanız lazım olabilir. Aynı zamanda performanslı bilgisayar doğru marka ile iyi donanımlı ile daha uzun ömürlü olur. Ayrıca casper markasını önermiyorum çoğu kişi, bilgisayardan şikayetçi ve ısınma seviyesi casper da daha yüksektir.

Hocam bi an casper almayı düşünüyorsunuz sanmıştım :). Aynen n11 de bazı markalar genelde daha ucuz olur ordan da alabilirsiniz.

Jaxjax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet hocam Acer Nitro 5 kullanıyorum. 85-90 derece sıcaklık dışında bilgisayarın hiçbir sorunu yok o da zaten yazları oluyor. Ayrıca intel turbo boost u kapatınca sıcaklık bayağı düşüyor.
Eğer başka bir oyun oynamayacaksanız bu bilgisayara ihtiyacınız yok. Ama ileride oynarsanız ya da başka bi iş için ihtiyaç duyarsanız lazım olabilir. Aynı zamanda performanslı bilgisayar doğru marka ile iyi donanımlı ile daha uzun ömürlü olur. Ayrıca casper markasını önermiyorum çoğu kişi, bilgisayardan şikayetçi ve ısınma seviyesi casper da daha yüksektir.

Hocam bi an casper almayı düşünüyorsunuz sanmıştım :). Aynen n11 de bazı markalar genelde daha ucuz olur ordan da alabilirsiniz.
Başka oyun zaman gösterir ya bilemiyorum oynar mıyım oynamaz muyum ama şimdilik bu paraya olabilecek en güzel bilgisayar bu gibi duruyor, monster istemiyorum, msi istediğim özelliğe yetmiyor para şimdilik bu her türlü götürür beni çok rahat. Casper ben de markadan dolayı istemedim zaten. Sizde memnunsunuz hem aklıma yattı yardımlarınız için teşekkür ediyorum.