Laptop Soğutucu

Bu konuyu okuyanlar

Djemba Djemba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şahis düşüncem laptop soğutucu tavsiyesi almaktan çok laptopu öne çıkarmak adına açılmış bi konu gibime geliyo. Sonuçta alt tarafı bi laptop soğutucu

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Yanlış anlamışsınız :) Şimdi ben soğutucudan anlamam.Bilgisayarın fanı nere üfleme felan.Bu işi bilen arkadaşlar resmine bakıp daha iyi öneride bulunabilirler diye böyle konu açtım.

Djemba Djemba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ankara olsa olurdu :D :D :D ya git bi bilgisayarcıya bilgisayarın boyutunu söyle yada elektro mağazasına fan seçenekleri falan war 4 lü fanı olanı war al onlardan bitane... Gerçi malatya sıcağına sen bi tane UFO vantilatör al en iyisi hem sen hemde laptop faydalansın

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar yokmu yardımcı olacak.Ne ye göre seçmeliyim bu fanları ?

Bilgisayarın solundan hava geliyor.Altında ise tam ortada bir boşluk var.Açık alan yani.

StReeTsTyLe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bi süre sogutucu olayını ciddi bi şekilde araştırmıştım deneme fırsatımda oldu bi kaç urunu edindigim deneyimlere bakarak alacagın sogutucuda marka çok onemlı değil gidip insanlar 100 liranın uzerinde bi para verip zalman alıyolar mesela 100 lira uzerinde para etmesini nedeni laptopu koydugun zemının alaşımının farklı bi madde olması fakat laptop bu yuzeyle laptopun pabuclarından dolayı sıfara sıfır temas edemez yanı boşa masraf :) buyuk fanlı sogutuclarda fan devri yavas oldudugn fan sogutmaz fan devrini adaptorle arttırırsan sogutma yapar ama ses kafanı baya yorar:( nese uzun lafın kısası herhangi bi teknomarketten alacagın sogutucunun fanlaarı kucuk ve yerleri değişebilien bi sistem al en az 2 fan olsun.birini işlemcinin oraya birinide ekran kartının oraya yerleştir keyfine bak en az 10 derece verim alırısn.umarım bu bilgilerin alacagın urunde faydası olur.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Önerim yok ama en azından konuyu güncel tutalım. :) Konu Güncel.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Neden sogutucuya ihtiyaç duyuyorsun sert bi zeminde kendi fanı yetmiyormu

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Bulunduğum bölge çık sıcak.Bu yüzden alacağım.Sizce yukarıda verdiğim linklerden hangisini önerirsiniz ?

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Ben şöyle yaptım japon pazarından gittim 30TL ye ayaklı vantilatör aldım 5 metre uzaktan sağ çaprazdan güzel güzel eserken hem beni hem laptobu serinletiyo tavsiye ederim :)

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Şu linklerden tavsiye alsam :)

busterr18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Notebookunun altında bi tümsek yoksa temas olmaz ve bi işe yaramaz soğutucu. Ama senin dediğin sorun bendede vardı çok ısınmadan dolayı özellikle oyunlarda vs kasma yaşıyodu hemen ilk önce 30-40tl lik 2 fanlı bir soğutucu aldım ama pek etki etmedi çünkü laptopun altındaki fana denk gelmiyodu fan ve o yüzden aşağı linkte verdiğim soğutucuyu aldım tek ama laptopun altını tamamen kaplayan kocaman bir fanı var 17 inç herhangi büyüklükte bi laptopa uygun, ses falanda yok yani ve harika soğutması var yani bu sıcakta serinlemek için kullanabilirsin o derece ama tabi fiyatıda 120tl ama ömür boyu kullanabilirsin ben kullanıyorum 6 aydır çok memnunum tavsiye ederim ;)
http://www.vatanbilgisayar.com/zalm...h-(3-port-usb)/productdetails.aspx?I_ID=46879

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Okadar bütçek yok birde ilk sayfada laptopumun linkini verdim.Soğutucunun laptopa uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim ?

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

3 tane vatan linki var :)

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31

ilk ürün var bende coolmaster :) 15.6 laptopla kullanıyorum mükemmel :) destek ayakları kırıldı ama japonla yapıstırdım sorun olmadı :D30 liraya almıstım vatan subesnden

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zalman NC 2000 bu işin babasıdır.Araştırın.Tuzludur ama performans mükemmel.