Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Şimdi aradığım şeyin çok iyi olması gerekmiyor , uzun ömürlü olsun malzeme kalitesi iyi olsun yeter.

Samsung NP350V5C kullanıyorum Laptop 6. senesine gircek ama çok hor kullandım , defalarca düştü, içini söktüm en ince ayrıntısına kadar, 1 kere annem ekranını kırdı, yanları kırıldı falan filan ona rağmen iyi çalışıyor ancak ömrünü dolduruyor yavaş yavaş mesela bir yerine parmağımla kapı tıklatır gibi tıklatırsam kapanıyor :) Ancak donanım olarak benim için bu yeterli gibi , 8 GB RAM ve 2.6 Ghz işlemcisi var.

Tek sorunum plastik olması başka bir şey değil, şimdi bana malzeme iyi kalitesi olan donanımı çok iyi olmasada olur böyle 1500-2500 arası laptop önerir misiniz ? Ancak önemli bir not düşmek istiyorum bilgisi olmayanlar bizzat tecrübesi olmayanlar önermesin , bende bakarım internette filtre açarım 1500-2500 arası donanımına bakarım falan filan önemli olan günlük hayattaki tecrübe.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İyi güzelde bunun fan çıkışı nerde ? Mümkünse yanda olsun ben göremedim yanda bir şey. Arkadaşımınki ekranın altında bir yerlerde çok üfürsede çok ısınıyordu.
Fan arkaya doğru üflüyor. Google'da model ismi ile bakarsanız daha net anlarsınız.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Isınmayan laptop colde vaha gıbı
Ben ısınmayan demedim ki ? Benimkide çok ısınıyor ama arkadaşımınkinin fanı arkadaydı hayvan gibi üflüyordu monster dı galiba markası ancak benimkinden cok ısınıyordu. Kendisi sürekli arkada olmasından şikayetçiydi.

Maykilot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben ısınmayan demedim ki ? Benimkide çok ısınıyor ama arkadaşımınkinin fanı arkadaydı hayvan gibi üflüyordu monster dı galiba markası ancak benimkinden cok ısınıyordu. Kendisi sürekli arkada olmasından şikayetçiydi.
Arkada olması neden sıkıntı yapsınkı. Cogu urununkı arkada. Yapanlar da essek degil ya. Bi bildikleri vardır

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkada olması neden sıkıntı yapsınkı. Cogu urununkı arkada. Yapanlar da essek degil ya. Bi bildikleri vardır
İnşallah başka öneri varsa bekliyorum , bilgisayarı şuan almıcam benimkisi bozuluyor hissi verdi bir tecrübemiz olsun diye yazdım.

Maykilot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Lenovo ideapad 320 İ5 8250 mx150 onerırım KDV ındırımıyle 2.7 k olur ayın 20 cıvarında. Hdd ile ilgili sıkıntı yasayanlar fakat gulu seven dikenine katlanır

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Lenovo ideapad 320 İ5 8250 mx150 onerırım KDV ındırımıyle 2.7 k olur ayın 20 cıvarında. Hdd ile ilgili sıkıntı yasayanlar fakat gulu seven dikenine katlanır
HDD sorunu nedir ? Benim SSD var laptopun onu takarım ona ?