Laptop Önerisi, Bütçe: 5500-6000 TL

Bu konuyu okuyanlar

AhsenTheBest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Bir laptop-ultrabook satın almayı düşünüyorum fakat çok seçici bir insan olduğumdan dolayı karar veremiyorum. Daha önceden Asus kullandığım için aşinayım. Oyun oynarım ama çok ağır oyunlar oynamayı düşünmüyorum. Çizim yapıyorum. İnce olursa ve iyi batarya ömrü olursa sevinirim. Hoş bir klavyesi -ritim oyunu oynadığım için klavyeye basmak zor olmamalı- de olmalı.

Önerilerinizi bekliyorum.

Artı olarak: Mac almak hoş geliyor fakat fiyatı ve oynadığım bir oyunun (osu!) Mac versiyonu tam hazır olmadığından emin değilim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Merhabalar. Bir laptop-ultrabook satın almayı düşünüyorum fakat çok seçici bir insan olduğumdan dolayı karar veremiyorum. Daha önceden Asus kullandığım için aşinayım. Oyun oynarım ama çok ağır oyunlar oynamayı düşünmüyorum. Çizim yapıyorum. İnce olursa ve iyi batarya ömrü olursa sevinirim. Hoş bir klavyesi -ritim oyunu oynadığım için klavyeye basmak zor olmamalı- de olmalı.

Önerilerinizi bekliyorum.

Artı olarak: Mac almak hoş geliyor fakat fiyatı ve oynadığım bir oyunun (osu!) Mac versiyonu tam hazır olmadığından emin değilim.
Bu modeli önerebilirim. :)
Dell 7577 Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

AhsenTheBest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Hoş model fakat biraz kalın ve ağır gibi. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

İşimi göreceği hissine şimdiden kapıldım bile. Peki sizce bu model mi yoksa Dell 7577 mi? Beni bayağı götürsün istiyorum.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Hoş model fakat biraz kalın ve ağır gibi. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

İşimi göreceği hissine şimdiden kapıldım bile. Peki sizce bu model mi yoksa Dell 7577 mi? Beni bayağı götürsün istiyorum.
Dell 7577 daha uzun ömürlü daha performanslı bir laptoptur. Teknik servis hizmeti güvenilir ve başarılı.

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bende lenovo legion y520 var gtx 1060 olanı gtx 1050 veya 1050ti modelini aradığın fiyata bulursunuz muhtemelen