Laptop klavyesine kola döküldü çalışmıyor, hariciklavye çalışır mı?

Bu konuyu okuyanlar

omrcll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar kısa süre önce laptopa kola döktüm daha sonra siliyim derken klavye komple çalışmıyor şu an laptop eski oldugundan yaptırmayı düşünmüyorum verceğim paraya değmez çünkü. ama acilde işlerim yarım kaldı. usb kablolu bir dandik klavye alsam çalıştırır mı laptop

toshibanın eski bir laptopu sattelite yazıyordu ama net bilmiyorum cevaplar için teşekkürler şimdiden

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Yeni bir klavye alarak usb'den bağladığınızda harici klavyeyi kullanabilirsiniz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
klavyede kısa devre olmuş olabilir , geçici bir durum da olabilir. onun için klavyeyi çıkarabiliyorsan çıkar ve tuşları sök ama önce foto çek ki yanlış takmayasın :D bu zahmetli bi iş ama çalışma olasılığı yüksek bence :) yani kısa devre olan tuş kısımlarını kolonyalı bir bez ile silersen sorun çözülecektir diye umuyorum. tuşları çıkarırken dikkatli ol kırmayasın .

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Farklı bir klavye ile çözüm sağlayabilirsiniz. tabiki tuşlar basılı kalmadı ise :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
merhaba arkadaşlar kısa süre önce laptopa kola döktüm daha sonra siliyim derken klavye komple çalışmıyor şu an laptop eski oldugundan yaptırmayı düşünmüyorum verceğim paraya değmez çünkü. ama acilde işlerim yarım kaldı. usb kablolu bir dandik klavye alsam çalıştırır mı laptop

toshibanın eski bir laptopu sattelite yazıyordu ama net bilmiyorum cevaplar için teşekkürler şimdiden

Laptop'un marka ve modeli nedir?